Seart Seart ní komoda Rustyk 3/9

17990.00 Kč

Výrobce Seart, Distribuce CZ, Šířka 152 cm, Hloubka 45 cm, Povrchová úprava Vosk, Barva hnědá, Velikost Široké, Zavírání Se šuplíky, Nožičky Ne, Materiál Masiv, Výška 80 cm,

Seart Seart ní komoda Rustyk 3/9

Dřevěná komoda Rustyk 3/9
I prádelní skříň může mít úžasný šmrnc! Chcete-li svou ložnici oživit perfektním masivním kouskem, je dřevěná komoda Rustyk 3/9 přesně tím, co hledáte!

Dřevěná komoda Rustyk 3/9
Kdo kdy řekl, že oblečení nelze skladovat ve velkém stylu? Dřevěná komoda Rustyk 3/9 je jasným důkazem toho, že i šatní komoda může vypadat úžasně. A možná je právě ona přesně tím kouskem, který vaší domácnosti chybí k dokonalosti. Nemyslíte?
Komoda je vyrobena z masivního borového dřeva. To si oblíbíte nejen pro jeho barvu a strukturu, ale i bytelný design a odolnost. I když ji budete každý den otevírat třeba 100x, neztratí svou původní krásu. Na to se můžete spolehnout!
Už na první pohled je zřejmé, že s touhle komodou jen tak něco nehne. Stojí na robustním podstavci, který zajišťuje vysokou stabilitu. Součástí komody je celkem 9 šuplíků umístěných do tří pater. V prvním patře jsou čtyři menší šuplíky, o patro níž tři větší a dole dva nejprostornější šuplíky. Jejich předností je ozdobné kování, které celému kousku dodává ten správný šmrnc.
  
Rada dekoratéra: S ohledem na silnou konstrukci a solidní stavbu může být na komodě umístěno i nevelké akvárium, jenž jsou v poslední době opět populární jak v domácnostech,tak i v kancelářích. Akvárium totiž činí prostředí pohodlnějším a v neposlední řadě má i příznivý vliv na vlhkost v místnosti.
 
 

Bydlení inspirované anglickým venkovem – to je nábytek Seart!
Jak by se vám líbilo žít na venkově, kde máte přírodu doslova na dosah ruky a všude vládne příjemná atmosféra? Díky nábytku Seart máte možnost zařídit si své bydlení tak, jako by z oka vypadlo anglickému venkovu! Jen si představte masivní nábytek, nezaměnitelnou patinu a vůni dřeva všude okolo vás.
Právě smysl

Výrobce Seart
Výrobce Seart
Distribuce CZ
Šířka 152 cm
Hloubka 45 cm
Povrchová úprava Vosk
Barva hnědá
Velikost Široké
Zavírání Se šuplíky
Nožičky Ne
Materiál Masiv
Výška 80 cm