Seart Seart Masivní židle COUNTRY 22

4939.00 Kč

Výrobce Seart, Distribuce CZ, Materiál Masivní dřevo, Materiál podnože Dřevěná, Materiál opěradla Masivní dřevo, Materiál sedáku Masivní dřevo, Opěrka rukou Ne, , , , ,

Seart Seart Masivní židle COUNTRY 22

Dřevěná masivní židle COUNTRY 22
Když stolovat, tak ve velkém stylu! Masivní židle COUNTRY 22 vnese do vaší jídelny či kuchyně dotek venkovského sídla. Vaše stolování bude mít úplně jinou úroveň!

Masivní židle COUNTRY 22
Prostorný jídelní stůl, ke kterému se vejde celá rodina, si zaslouží honosné židle. Zapomeňte na nudné stolování, které nemá styl ani úroveň a zamilujte se do nádherného rustikálního stylu, který k vám domů vnese masivní dřevěná židle COUNTRY 22. Uvidíte, že si chvíle strávené společně u jednoho stolu budete daleko více užívat!
Už na první pohled vám masivní židle padne do oka. Její robustní design se postará o to, že se stane dominantou interiéru a strhne na sebe veškerou pozornost. Masivní nohy jsou zárukou stability a zajímavě řešený tvar dodává židli na výjimečnosti.
Povrch židle není dokonale hladký, naopak je ozvláštněný četnými prohlubněmi a nerovnostmi, které ještě více umocní kouzlo dřeva. Pokaždé, kdy dlaní přejedete po tomto kousku nábytku, jej budete pro jeho výjimečnost o to více zbožňovat.
 
 
Bydlení inspirované anglickým venkovem – to je nábytek Seart!
Jak by se vám líbilo žít na venkově, kde máte přírodu doslova na dosah ruky a všude vládne příjemná atmosféra? Díky nábytku Seart máte možnost zařídit si své bydlení tak, jako by z oka vypadlo anglickému venkovu! Jen si představte masivní nábytek, nezaměnitelnou patinu a vůni dřeva všude okolo vás.
Právě smysl pro detail, kouzlo dřeva a cit pro ruční práci byl pro výrobce nábytku Seart tou největší inspirací. V jeho sortimentu proto najdete kvalitní nábytek vyrobený z masivního dřeva, které hravě ozdobí celou vaši domácnost – prostorná komoda se bude vyjímat v ložnici, robustní jídelní stůl se stane dominantou kuchyně a televizní stolek ozdobený patinou ozvláštní obývací pokoj.
Nábytek Seart svým designem zaručeně okouzlí i vás!

Výrobce Seart
Výrobce Seart
Distribuce CZ
Materiál Masivní dřevo
Materiál podnože Dřevěná
Materiál opěradla Masivní dřevo
Materiál sedáku Masivní dřevo
Opěrka rukou Ne