Seart Seart Masivní skříň Rustyk 105

22490.00 Kč

Výrobce Seart, Distribuce CZ, Šířka 105 cm, Hloubka 60 cm, Materiál Masivní dřevo, Povrchová úprava Vosk, Barva hnědá, Výška 190 cm, , , ,

Seart Seart Masivní skříň Rustyk 105

Žádná jiná šatní skříň nebude vaší ložnici tak náramně slušet, jako dřevěná skříň Rustyk 105!

Skříň Rustyk 105
Jak by se vám líbila představa, že by vás i skladování oblečení začalo bavit? Pro někoho je udržování pořádku v šatní skříni hotová noční můra. Pro vás to díky šatní skříni Rustyk 105 bude nesmírná zábava. Vaše nepořádné sklony budou jednou provždy fuč, tahle kráska si totiž zaslouží, abyste v ní udržovali řád a pořádek!
Prostorná šatní skříň Rustyk 105 se stane dominantou vaší ložnice. Je vysoká 190 cm, široká 105 cm a její vnitřní část je 60 cm hluboká. Pokud máte rádi masivní nábytek, pak vás určitě potěší, že je vyrobena z kvalitního borovicového dřeva, které jí propůjčilo jak úžasné barvy, tak i nádhernou kresbu a především odolnost a výdrž. Pořiďte si tenhle kousek do ložnice a buďte si jistí, že vás přežije!
Povrch šatní skříně je voskován tmavým voskem. Ten zaručuje odolnost a stálost původních barev.
Skříň je třídveřová a opravdu prostorná. V jedné části najdete praktické poličky, které využijete pro uložení poskládaného oblečení. Ve druhé části je šikovná tyč určená na zavěšení svršků. Nechybí ani polička umístěná v její spodní části.

Povrch skříně není dokonale hladký, naopak je ozvláštněný četnými prohlubněmi a nerovnostmi, které ještě více umocní kouzlo dřeva. Pokaždé, kdy dlaní přejedete po tomto kousku nábytku, jej budete pro jeho výjimečnost o to více zbožňovat.
 
 
Bydlení inspirované anglickým venkovem – to je nábytek Seart!
Jak by se vám líbilo žít na venkově, kde máte přírodu doslova na dosah ruky a všude vládne příjemná atmosféra? Díky nábytku Seart máte možnost zařídit si své bydlení tak, jako by z oka vypadlo anglickému venkovu! Jen si představte masivní nábytek, nezaměnitelnou patinu a vůni dřeva všude ok

Výrobce Seart
Výrobce Seart
Distribuce CZ
Šířka 105 cm
Hloubka 60 cm
Materiál Masivní dřevo
Povrchová úprava Vosk
Barva hnědá
Výška 190 cm