Seart Seart Masivní noční stolek Rustyk 3

6590.00 Kč

Výrobce Seart, Distribuce CZ, Šířka 50 cm, Hloubka 40 cm, Materiál Masivní dřevo, Barva hnědá, Výška 69 cm, Úložný prostor Se šuplíky, , , ,

Seart Seart Masivní noční stolek Rustyk 3

Dřevěný noční stolek Rustyk 3
Máte pocit, že vám v ložnici něco chybí? Pořiďte si k posteli noční stolek Rustyk 3 a tento pocit okamžitě zmizí!

Dřevěný noční stolek Rustyk 3
Už se vám uprostřed noci stalo, že jste dostali obrovskou žízeň, ale neměli jste po ruce sklenici vody? Určitě se shodneme na tom, že je otravné vstát z vyhřátého lůžka a jít se napít. Nic podobného by se vám nestalo, pokud by po boku vaší postele stál dřevěný stolek Rustyk 3!
Noční stolek Rustyk 3 je vyrobený z kvalitního masivního borovicového dřeva. To má svou nezaměnitelnou vůni i barvu, pro kterou si jej okamžitě oblíbíte. Díky svému designu se hodí do jakkoli pojaté ložnice, do které vnese nový nádech a příjemný šmrnc.
Součástí dřevěného stolku Rustyk 3 jsou 3 praktické šuplíky umístěné na dřevěných kolejnicích. Základem je robustní borová podstava, která je pro vás jistotou vysoké stability – ať už si na stolek odložíte cokoli, ani to s ním nehne. Třešničkou na dortu je široká deska, na kterou si můžete postavit lampičku, odložit zde sklenici s vodou, rozečtenou knihu nebo fotku vašich dětí.
Dřevěný noční stolek Rustyk 3 měří 69 centimetrů na výšku a je proto vhodný k vyšším postelím, u kterých chcete mít vše pohodlně na dosah ruky. Nebudete se muset pro odložené předměty nepříjemně ohýbat ani složitě natahovat. A to je to pravé pohodlí!
 
Rada dekoratéra: Borový nábytek není charakterizován jen barvou a vůní, ale rovněž výjimečnou elastičností a životností. Je třeba využít těchto vlastností při doplnění ložnice o ozdobné předměty, které jsme se až dosud báli umístit s ohledem na jejich vyšší hmotnost. 
 
 
 

Bydlení inspirované anglickým venkovem – to

Výrobce Seart
Výrobce Seart
Distribuce CZ
Šířka 50 cm
Hloubka 40 cm
Materiál Masivní dřevo
Barva hnědá
Výška 69 cm
Úložný prostor Se šuplíky