Seart Seart Masivní noční stolek Rustyk 1

5690.00 Kč

Výrobce Seart, Distribuce CZ, Šířka 29 cm, Hloubka 40 cm, Materiál Masivní dřevo, Barva hnědá, Výška 69 cm, Úložný prostor Se šuplíky, , , ,

Seart Seart Masivní noční stolek Rustyk 1

Dřevěný noční stolek Rustyk 1
Máte pocit, že vám v ložnici něco chybí? Pořiďte si k posteli noční stolek Rustyk 1 a tento pocit okamžitě zmizí!

Dřevěný noční stolek Rustyk 1
Už se vám uprostřed noci stalo, že jste dostali obrovskou žízeň, ale neměli jste po ruce sklenici vody? Určitě se shodneme na tom, že je otravné vstát z vyhřátého lůžka a jít se napít. Nic podobného by se vám nestalo, pokud by po boku vaší postele stál dřevěný stolek Rustyk 1!
Noční stolek Rustyk 1 je vyrobený z kvalitního masivního borovicového dřeva. To má svou nezaměnitelnou vůni i barvu, pro kterou si jej okamžitě oblíbíte. Díky svému designu se hodí do jakkoli pojaté ložnice, do které vnese nový nádech a příjemný šmrnc.
Součástí dřevěného stolku Rustyk 1 jsou 3 praktické šuplíky umístěné na dřevěných kolejnicích. Základem je robustní borová podstava, která je pro vás jistotou vysoké stability – ať už si na stolek odložíte cokoli, ani to s ním nehne. Noční stolek Rustyk 1 je velmi úzký, využijete jej proto v interiérech, kde nemáte prostoru na rozdávání, ale přesto si chcete dopřát luxus v podobě možnosti odložit si u postele vše, co chcete mít po ruce.
Dřevěný noční stolek Rustyk 1 měří 69 centimetrů na výšku a je proto vhodný k vyšším postelím, u kterých chcete mít vše pohodlně na dosah ruky. Nebudete se muset pro odložené předměty nepříjemně ohýbat ani složitě natahovat. A to je to pravé pohodlí!
 
Rada dekoratéra: Borový nábytek má absolutně výjimečnou vůni, proto se bude skvěle vyjímat právě ve vaší ložnici. Odstín borového dřeva patří mezi teplé barvy a při výběru nátěru je třeba se podle toho orientovat. 
 
 

Bydlení inspirované anglickým venkovem – to je náby

Výrobce Seart
Výrobce Seart
Distribuce CZ
Šířka 29 cm
Hloubka 40 cm
Materiál Masivní dřevo
Barva hnědá
Výška 69 cm
Úložný prostor Se šuplíky