Seart Seart Masivní dřevěný stůl Rustyk 3

13290.00 Kč

Výrobce Seart, Distribuce CZ, Hloubka 90 cm, Materiál Masivní dřevo, Délka 140 cm, Povrchová úprava Vosk, Výška 78 cm, Rozkládací Ne, Tvar Obdelníkový, Materiál desky Masivní dřevo, Materiál nohou Dřevěné, Barva hnědá

Seart Seart Masivní dřevěný stůl Rustyk 3

Sejděte se s rodinou u společného jídla, které se díky dřevěnému stolu Rustyk 03 vždy stane výjimečným zážitkem.

Dřevěný stůl Rustyk 3
Nedokážete odolat kouzlu masivního dřeva? V tom případě je masivní dřevěný stůl Rustyk 03 přesně tím, co vám udělá největší radost. Robustní konstrukce a vůně aromatického borovicového dřeva se postará o to, že se každé setkání s rodinou či přáteli u společného jídla stane něčím výjimečným. A přesně takové by mělo být vaše stolování!
Dřevěný stůl Rustyk 03 se může pyšnit prostornou, dostatečně širokou a na dotek hrubou deskou, která ještě více podtrhne přítomnost kvalitního dřeva. Nezáleží na tom, kolik se vás u jídla sejde – všichni si společně strávený čas užijí na maximum. Jen si představte, jak na masivní desku servírujete ty nejchutnější jídla a všem strávníkům sedícím okolo se mlsně sbíhají sliny.
Dřevěný stůl Rustyk 03 se bude krásně vyjímat ve vaší jídelně nebo kuchyni. Borovicové dřevo a jemná ruční práce představují ideální kombinaci, která dala vzniknout do detailu promyšleného designového prvku. Silné nohy stolu zajistí stabilitu, takže se nebudete muset bát o něho opřít.
 
 
Bydlení inspirované anglickým venkovem – to je nábytek Seart!
Jak by se vám líbilo žít na venkově, kde máte přírodu doslova na dosah ruky a všude vládne příjemná atmosféra? Díky nábytku Seart máte možnost zařídit si své bydlení tak, jako by z oka vypadlo anglickému venkovu! Jen si představte masivní nábytek, nezaměnitelnou patinu a vůni dřeva všude okolo vás.
Právě smysl pro detail, kouzlo dřeva a cit pro ruční práci byl pro výrobce nábytku Seart tou největší inspirací. V jeho sortimentu proto najdete kvalitní nábytek vyrobený z masivního dřeva, které hravě ozdobí celou vaši domácnost – prostorná komoda se bude vyjímat v ložnici, robustní jíde

Výrobce Seart
Výrobce Seart
Distribuce CZ
Hloubka 90 cm
Materiál Masivní dřevo
Délka 140 cm
Povrchová úprava Vosk
Výška 78 cm
Rozkládací Ne
Tvar Obdelníkový
Materiál desky Masivní dřevo
Materiál nohou Dřevěné
Barva hnědá