Seart Seart Čalouněná židle Rustyk 2

4990.00 Kč

Výrobce Seart, Distribuce CZ, Barva červená, hnědá, oranžová, , , , , , , , ,

Seart Seart Čalouněná židle Rustyk 2

Čalouněná židle Rustyk 2
Židle, která dodá místnosti trochu retra.

Čalouněná židle Rustyk 2
Doplňte svoji jídelnu nádherným kouskem, který kostkovaným vzorem navozuje nadčasový retro styl. 
Židle je vyrobena z kvalitního borovicového dřeva, má krásný jednoduchý a elegantní tvar s netradičními úzkými příčkami, které spojují všechny čtyři nohy. Tatko konstrukce zajišťuje židli stabilitu a pevnost. Textilie použitá k potahu je vysoce odolná. Na vršku opěradla je zakulacené zakončení, které dodává židli patřičnou ergonomii. 
 
Bydlení inspirované anglickým venkovem – to je nábytek Seart!
Jak by se vám líbilo žít na venkově, kde máte přírodu doslova na dosah ruky a všude vládne příjemná atmosféra? Díky nábytku Seart máte možnost zařídit si své bydlení tak, jako by z oka vypadlo anglickému venkovu! Jen si představte masivní nábytek, nezaměnitelnou patinu a vůni dřeva všude okolo vás.
Právě smysl pro detail, kouzlo dřeva a cit pro ruční práci byl pro výrobce nábytku Seart tou největší inspirací. V jeho sortimentu proto najdete kvalitní nábytek vyrobený z masivního dřeva, které hravě ozdobí celou vaši domácnost – prostorná komoda se bude vyjímat v ložnici, robustní jídelní stůl se stane dominantou kuchyně a televizní stolek ozdobený patinou ozvláštní obývací pokoj.
Nábytek Seart svým designem zaručeně okouzlí i vás!

Výrobce Seart
Výrobce Seart
Distribuce CZ
Barva červená, hnědá, oranžová