Seart Seart Borovicová postel Ziemowit 140 x

14490.00 Kč

Výrobce Seart, Distribuce CZ, Šířka 156 cm, Délka 220 cm, Vnitřní šířka postele 140 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Výška předního čela (nohy) 30 cm, Výška zadního čela (hlava) 70 cm, Materiál Borovice, Výška uložení roštu 15 cm, Úložný prostor ne, Set postele ne

Seart Seart Borovicová postel Ziemowit 140 x

Borovicová postel Rustyk Ziemowit 140cm x 200cm
Také se vám vždycky líbilo usínat v masivní posteli u babičky na chalupě? S dřevěnou postelí Rustyk Ziemowit máte možnost proměnit dávné vzpomínky v příjemnou realitu!

Dřevěná postel Rustyk Ziemowit 140cm x 200cm
Pamatujete si ještě na časy, kdy jste jako malé děti jezdily k babičce na chalupu? Na babiččinu robustní postel, která byla vždy tak nádherně nadýchaná a měkoučká, že byla radost se do ní zachumlat? A co byste řekli na to, že si nyní tyhle okamžiky můžete připomenout?
Dřevěná postel Rustyk Ziemowit jako by z oka vypadla babiččině lůžku. Ale tento model má navíc čalouněné čelo, takže je ideální pro fanoušky kombinací moderního a tradičního řešení. Pro čalounění byl použit speciální materiál Essenza. Je to materiál složený ze 70% přírodní kůže. Zbývajících 30% tvoří jemná vrstva z polyesterového povlaku, která způsobuje, že kůže nepraská, je měkčí a odolná vůči nečistotám. Pozoruhodná je také krásná barva čalounění – lahvová zelená dokonale ladí s barvou  postele.
K její výrobě bylo použito masivní borovicové dřevo, které krásně vypadá, úžasně voní a hodně toho vydrží. Investice do robustní postele je investicí na dlouhá léta, dřevěná postel Rustyk Mieszko bude ve vaší ložnici kralovat i několik let.
Jen si představte, jak po náročném dni přijdete domů, dáte si horkou vanu a poté ulehnete do načechraných polštářů. Zavřete oči, pohodlně se uvelebíte a budete si užívat komfort, kterým vás dřevěná postel obklopí. Uznejte sami – nebyla by pohádka přesně takhle zakončit každý den?
Postel stojí na masivních nohách, díky kterým je stabilní a nehne se z místa. Pro ještě větší stabilitu je dodatečně doplněna o takzvanou „pátou nohu“. Určitě se proto nemusíte bát, že by se lůžko vlivem času rozviklalo.
Postel je povrchově upravena s pomocí přír

Výrobce Seart
Výrobce Seart
Distribuce CZ
Šířka 156 cm
Délka 220 cm
Vnitřní šířka postele 140 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Výška předního čela (nohy) 30 cm
Výška zadního čela (hlava) 70 cm
Materiál Borovice
Výška uložení roštu 15 cm
Úložný prostor ne
Set postele ne