Rustykalneuchwyty Rustykalneuchwyty TV stolek Steel wood se dvěma šuplíky

6990.00 Kč

Výrobce Rustykalneuchwyty, Distribuce CZ, Šířka 120 cm, Hloubka 40 cm, Materiál Kov, Masivní dřevo, Výška 55 cm, , , , , ,

Rustykalneuchwyty Rustykalneuchwyty TV stolek Steel wood se dvěma šuplíky

Zajímavý kovový Tv stolek, který obohatí Váš obývací pokoj.

TV stolek Steel wood se dvěma šuplíky
Chtěli jsme vytvořit praktický kousek nábytku a zároveň jsme chtěli aby byl stolek pevný a stabilní. Použili jsme proto borové dřevo a kovovou konstrukci, která přidáva na stabilitě. Stolek má 2 praktické šuplíky, do kterých uschováte věci, co nechcete mít vystavené ve vrchních poličkách.
K výrobě stolku jsme se inspirovali v naší přechozí kolekci Factory a podle nás jsme stolek vyšperkovali k dokonalosti. Baví nás spojení masivního dřeva a kovových prvků. Proto jsme zvolili i kovové úchyty, tak aby ladily s konstrukcí.
Kolekce Steel wood je jak jsme zmiňovali inspirovaná kolekcí Factory. Celá kolekce je založena na spojení masivního dřeva a kovu a kovových úchytů. Každý kus nábytku je pro nás designový kousek, ale to neznamená, že by nemohl mít praktické využití, tento stolek jsme vyráběli speciálně jako Tv stolek, ale určite jej můžete využít jakkoliv budete potřebovat.

kovová konstrukce
masivní borovicové dřevo
úložný prostor
design
kvalita

Výrobce Rustykalneuchwyty
Výrobce Rustykalneuchwyty
Distribuce CZ
Šířka 120 cm
Hloubka 40 cm
Materiál Kov, Masivní dřevo
Výška 55 cm