Rustykalneuchwyty Rustykalneuchwyty Tv stolek FACTORY 3 – DUB

20590.00 Kč

Výrobce Rustykalneuchwyty, Distribuce CZ, Šířka 120 cm, Hloubka 40 cm, Barva černá, Velikost Široké, Zavírání Se šuplíky i dvířky, Nožičky Ano, Výška 60 cm, Materiál Masiv, Kov, ,

Rustykalneuchwyty Rustykalneuchwyty Tv stolek FACTORY 3 – DUB

Vytříbený design tohoto stolku určitě nezůstane bez povšimnutí.

Komoda / Tv stolek Factory
Hledáte malý stolek pod televizi, ale hledáte něco originálního, co nebude pouze stojanem pod televizi, ale splní více funkcí, a především přinese nějaký charakter do celé místnosti? Pokud ano, tak je Tv stolek Factory ideálním kusem nábytku právě pro Vás. Vytříbený design tohoto stolku určitě nezůstane bez povšimnutí. Kombinace surové oceli a přírodní dřeva, vytváří opravdu mistrovské dílo, které rozzáří celý interiér.
Skromný design není opravdu charakteristikou tohoto stolku. Charakteristikou je spíše neokoukaný industriální styl, který je specifický použitím surových materiál. U tohoto stolku je tento surový materiál zastoupen ocelí, která má velice nečekaný vzhled. Její povrch totiž tvoří originální „opotřebený“ nátěr, který má vzbudit pocit dlouholetého používání tohoto stolku. Různé zbarvení a odřený nátěr, je zde vytvořený s úmyslem a není vadou produktu. Právě tento vzhled dělá ze stolku autentický kus nábytku, který bude vévodit vašemu prostoru.
Důležité je také vyzdvihnout přírodní borové dřevo, které doplňuje zmíněnou surovou ocel. Stejně jako u oceli je použito dřevo v surovém stavu, to znamená že je použito neopracované dřevo, a to z toho důvodu, aby byl, co nejvíce zachován přirozený vzhled dřeva. 

originální design
surová ocel, přírodní dřevo

Výrobce Rustykalneuchwyty
Výrobce Rustykalneuchwyty
Distribuce CZ
Šířka 120 cm
Hloubka 40 cm
Barva černá
Velikost Široké
Zavírání Se šuplíky i dvířky
Nožičky Ano
Výška 60 cm
Materiál Masiv, Kov