Rustykalneuchwyty Rustykalneuchwyty Komoda Factory

22990.00 Kč

Výrobce Rustykalneuchwyty, Distribuce CZ, Šířka 200 cm, Hloubka 80 cm, Barva černá, Velikost Široké, Zavírání Se šuplíky i dvířky, Nožičky Ne, Výška 90 cm, Materiál Masiv, Kov, ,

Rustykalneuchwyty Rustykalneuchwyty Komoda Factory

Hledáte-li kus nábytku, který se stane dominantou vašeho interiéru a přinese do pokoje osobitou atmosféru, komoda Factory je tím pravým pro vás.

Komoda Factory
Komoda Factory je ideálním kusem nábytku pro zákazníky, kteří hledají neobvyklý vzhled a kvalitní provedení. Již na první pohled je zřejmé, že moderní industriální design, bude přední stránkou této komody. Pokud tedy hledáte kus nábytku, který se stane dominantou vašeho interiéru a přinese do pokoje osobitou atmosféru, je komoda Factory tím pravým pro vás. Model této komody je vyroben v netradiční kombinaci přírodního dřeva a surové oceli. Přírodní dřevo dodává celé masivní konstrukci hřejivý vzhled, a naopak surová ocel zajišťuje netradičnost. 
Použité přírodní dřevo je speciálně upraveno. Cílem celkové úpravy dřeva, je vzbudit opotřebovaný dojem. Vše je zamýšleno tak, aby dřevo působilo drsným neopracovaným vzhledem. Není však potřeba se bát mechanické poškození dřeva, jelikož je důkladně ošetřeno olejovým nátěrem.
Surová ocel, která tvoří velkou část komody, je také speciálně ošetřena. Je zde také použit opotřebený design stejně jako u přírodního dřeva. Návrháři se zvoleným designem snažili dosáhnout drsného industriálního designu, který je velice neobvyklý, a díky kterému, se komoda stane nápaditým kusem nábytku. Celé komodě poté kralují kovové nýty, které najdeme na ocelových dvířkách.
Komoda je velice prostorná, disponuje šesti zásuvkami a dalším odkládacím prostorem, který je uzavřen posuvnými dvířky. S

Výrobce Rustykalneuchwyty
Výrobce Rustykalneuchwyty
Distribuce CZ
Šířka 200 cm
Hloubka 80 cm
Barva černá
Velikost Široké
Zavírání Se šuplíky i dvířky
Nožičky Ne
Výška 90 cm
Materiál Masiv, Kov