Rustykalneuchwyty Rustykalneuchwyty Komoda Factory 1

11990.00 Kč

Výrobce Rustykalneuchwyty, Distribuce CZ, Šířka 150 cm, Hloubka 50 cm, Barva černá, Velikost Široké, Zavírání Se šuplíky, Nožičky Ne, Výška 80 cm, Materiál Masiv, Kov, ,

Rustykalneuchwyty Rustykalneuchwyty Komoda Factory 1

Toužíte po neobvyklém vzhledu a kvalitním provedení? Komoda Factory je ideální volba!

Komoda Factory 1
Komoda Factory 1 je ideálním kusem nábytku pro zákazníky, kteří hledají neobvyklý vzhled a kvalitní provedení. Již na první pohled je zřejmé, že moderní industriální design, bude přední stránkou této komody. Pokud tedy hledáte kus nábytku, který se stane dominantou vašeho interiéru a přinese do pokoje osobitou atmosféru, je komoda Factory 1 tím pravým pro vás. Model této komody je vyroben v netradiční kombinaci přírodního dřeva a surové oceli. Přírodní dřevo dodává celé masivní konstrukci hřejivý vzhled, a naopak surová ocel zajišťuje netradičnost. 
Nosná konstrukce celého stolku, je vyrobena z oceli s profilem o rozměru 80×20 mm. Použitá ocel je speciálně upravena. Cílem celkové úpravy oceli, je vzbudit opotřebovaný dojem. Vše je zamýšleno tak, aby ocel působila drsným neopracovaným vzhledem. Přírodní dřevo, které tvoří velkou část komody, je opatřeno podobnou povrchovou úpravou jako surová ocel. Neupravené dřevo je však ještě ošetřeno olejovým nátěrem.
Komoda je velice prostorná, disponuje šesti zásuvkami, které jsou vyrobené ze zmíněného přírodního dřeva. Každá zásuvka je poté opatřena velmi designovou rukojetí, které je také potřeba věnovat pozornost. Rukojeti jsou vyrobené z ploché oceli, a opatřeny stejným nátěrem jako zbylá ocel. Ocelové rukojeti, tak spojují dřevo a ocel do jednotného celku, který působí velice harmonicky.

neobvyklý vzhled, kvalitní provedení
přírodní borové dřeva

Výrobce Rustykalneuchwyty
Výrobce Rustykalneuchwyty
Distribuce CZ
Šířka 150 cm
Hloubka 50 cm
Barva černá
Velikost Široké
Zavírání Se šuplíky
Nožičky Ne
Výška 80 cm
Materiál Masiv, Kov