Rozkládací postel s úložným prostorem FLEXI B, lamino

19230 Kč

Provedení MONARC 1. Akát, Provedení MONARC 2. Buk, Provedení MONARC 3. Dub Bílý, Provedení MONARC 4. Dub Nagano, Provedení MONARC 5. Vintage Wood, Provedení MONARC 7. Dub Sorano, Provedení MONARC 8. Ořech, Český výrobek ano, Materiál laminovaná deska, Rozměr 90×200 cm, Vybavení postele šuplík(y) v ceně, Vybavení postele vestavěné šuplíky

Rozkládací postel s úložným prostorem FLEXI B, lamino

Rozkládací postel s úložným prostorem FLEXI B je vyrobena z lamina v různých dezénech a patří do nábytkové řady ložnice a postele MONARC. 

Rozkládací postel je ve složeném stavu možné využít jako pohovkou pro každodenní sezení např. v obývacím pokoji, ale i jako kvalitní lůžko, které splňuje ty nejvyšší nároky na zdravý a spokojený spánek.

Pokud postel FLEXI B rozložíme, získáme plnohodnotné dvojlůžko o rozměru 180 x 200 cm, vhodné pro každodenní spaní. Lehací plochy obou lůžek jsou ve stejné výšce, stejně jako u klasického dvojlůžka. Ve složeném stavu jsou obě matrace umístěny na sobě a při rozložení se přetažením jedné z matrací vytvoří jednolitá lehací plocha.

V ceně postele jsou dva laťové rošty pevně spojené s postelí a dvě jednotlivé zásuvky pod postel, které vám nabízí praktický úložný prostor. Do postele je možné umístit sadu matrací o rozměrech 90×200 + 2x45x200 cm (půlená). Nabídku sad matrací naleznete v kategorii doporučujeme dokoupit. Pokud nechcete půlenou matraci je možné do postele umístit dvě matrace o rozměru 90×200. V takovém případě doporučujeme maximální výšku matrace 10-15 cm. Při složeném stavu postele, budou matrace položeny na sobě.

Postel si můžete barevně nakombinovat dle vašeho přání, tuto informaci prosím uveďtě v poznámce u objednávky.

Technické parametry:

šířka- 207, 2 cm

výška- 90,5 cm

hloubka- 100190 cm

nosnost- 2×100 kg

dodáváno v demontu, vyrobeno v ČR.

Výrobce MONARC
Provedení MONARC 1. Akát
Provedení MONARC 2. Buk
Provedení MONARC 3. Dub Bílý
Provedení MONARC 4. Dub Nagano
Provedení MONARC 5. Vintage Wood
Provedení MONARC 7. Dub Sorano
Provedení MONARC 8. Ořech
Český výrobek ano
Materiál laminovaná deska
Rozměr 90×200 cm
Vybavení postele šuplík(y) v ceně
Vybavení postele vestavěné šuplíky