Rozkládací postel DUOVITA s levou područkou, lamino

21510 Kč

Výběr dekoru AH Akát, Výběr dekoru AH Dub bílý, Výběr dekoru AH Dub světlý, Výběr dekoru AH Dub hnědý, Výběr dekoru AH Dub černý, Český výrobek ano, Termín expedice ( old ) 4-6 týdnů, Materiál laminovaná deska, Rozměr 90×200 cm, Barva – odstín bílá, Barva – odstín černá, Barva – odstín světlé odstíny

Rozkládací postel DUOVITA s levou područkou, lamino

Rozkládací postel Duovita s levou područkou nabídne pohodlný spánek pro jednotlivce i páry. Vyrobena je z kvalitního lamina o síle 3,8 cm, díky tomu je zajištěna vysoká pevnost a odolnost. Vybírat můžete z několika moderních dekorů lamina.

Ve složeném provedení nabízí rozměr ložné plochy pohodlných 90×200 cm. Výhodou rozkládací postele Duovita s levou područkou je možnost částečného nebo úplného rozložení. Při úplném rozložení postele vznikne ložná plocha o rozměru 170×200 cm.

Do postele je vhodné zvolit matrace určené do rozkládacích postelí. Sady matrací obsahují vždy jednu matraci v klasickém rozměru 90×200 cm a jednu matraci tzv. půlenou v rozměru 2x40x200 cm. Tato matrace je variabilní, lze ji přes den složit a využít jako pohodlnou opěrku zad a v noci ji využít jako plnohodnotnou matraci pro spánek. Můžete vybírat například z naší nabídky matrací do rozkládacích postelí.

Na úvodním obrázku v galerii je postel zobrazena s lamelovým roštem, ale kvůli požadavku na větší nosnost je nově postel vybavena dřevěnými laťovými rošty. Nosnost roštu 120 kg.

Postel Duovita můžete doplnit také zásuvkou, která poskytne dostatečný prostor pro úschovu lůžkovin.

V naší nabídce naleznete také jiné modely postele DUOVITA nebo další typy rozkládacích postelí

 

Technické parametry:

šířka- 207, 6 cm

výška- 78 cm

výška přední bočnice nad zemí – 31 cm

hloubka- 97,6/178.6 cm

nosnost- 2×120 kg

dodáváno v demontu, vyrobeno v ČR.

Výrobce AHORN
Výběr dekoru AH Akát
Výběr dekoru AH Dub bílý
Výběr dekoru AH Dub světlý
Výběr dekoru AH Dub hnědý
Výběr dekoru AH Dub černý
Český výrobek ano
Termín expedice ( old ) 4-6 týdnů
Materiál laminovaná deska
Rozměr 90×200 cm
Barva – odstín bílá
Barva – odstín černá
Barva – odstín světlé odstíny