Rohová zvýšená postel Valentin-Pravá, 120×200 cm, masiv buk

13590 Kč

Výběr povrchové úpravy přírodní lak, Výběr povrchové úpravy olše, Výběr povrchové úpravy ořech, Výběr povrchové úpravy bílá, Výběr povrchové úpravy třešeň, Výběr povrchové úpravy wenge, Výběr povrchové úpravy tabák, Výběr povrchové úpravy antik, Výběr povrchové úpravy dub, Výběr povrchové úpravy šedá, Český výrobek ano, Materiál masiv

Rohová zvýšená postel Valentin-Pravá, 120×200 cm, masiv buk

Pevná buková postel

Zvýšená postel z masivu Valentin je novinkou nábytkové řady Bedworld a osloví zejména ty zákazníky, kteří hledají postel za skvělou cenu a současně vysokou kvalitu zpracování.

Postel Valentin je vyrobena z masivu buku průběžného. Bukové dřevo se vyznačuje velkou pevností, vyšší váhou a robustností. Nábytek z buku je díky své tvrdosti odolný vůči vnějšímu poškození ostrými předměty.

Kvalitní zpracování podle vašich představ

Postel z masivu Valentin je standardně vyráběná v rozměru 120×200 cm, lze ji však objednat i v prodloužené délce 210 cm nebo 220 cm nebo také v atypické šířce ( cenu zakázkového provedení sdělíme na dotaz ). Pokud hledáte postel z pevné konstrukce s dlouhou životností – je pro vás postel Valentin skvělou volbou.

Povrchová úprava bezbarvým ekologickým atestovaným lakem, zaručuje nejvyšší kvalitu zcela hladkého povrchu masivu. Kromě přírodního provedení je k dispozici na výběr široká paleta odstínů moření. V případě zájmu vám můžeme zdarma poštou zaslat vzorek vybraného barevného provedení – viz informace níže.

Sestavení postele není složité

Jednolůžková postel Valentin 120×200 cm je dodávána v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích s váhou jednotlivých krabic do 50kg.

Součástí balení je přehledný montážní návod a kování. K montáži nepotřebujete žádné speciální nářadí. Jediné co třeba mít k dispozici je kladívko na zatloukání kolíků, klasický křížový šroubovák a klíč č.13 na utažení hlavních spojovacích šroubů (klíč není součástí balení). Při montáži se nepoužívá lepidlo. Postel je tedy možno kdykoli v budoucnu rozmontovat a opět smontovat.

Smontování postele zabere asi půl hodiny práce, montáž je vhodné provádět ve dvou osobách. Z naší zkušenosti smontuje bezproblémů i jedna zručná osoba.

Stabilní postel s vysokými čely

Předností postele Valentin je vysoké boční a hlavové čelo. Tato čela jsou vzdušná tvořena dvěmi vodorovnými příčkami. Výška čel je 90cm. Pevné provedení nohou zajišťuje posteli Valentin dostatečnou stabilitu. Všechny hrany postele jsou dokonale opracovány tak, aby byl povrch hladký a příjemný na dotek.

Postel Valentin 120×200 cm je po smontování velmi pevná a odolná. Vyrobena je z masivu o síle 3 cm (čela i bočnice). Pevnost a stabilitu zajišťuje hlavní spojovací šroub za pomocí bukových silných dřevěných kolíků. Rám postele má nosnost až do 160 kg!

Horní hrana bočnice dosahuje výšky 45 cm. K uložení roštu slouží lišta, která je zapuštěna ca 12 cm. Celková výška lehací plochy s použitím lamelového roštu vysokého ca 5 cm a matrace ca 20 cm vysoké, bude přibližně 58 cm.

Uvedená cena postele je za rám postele. Do postele Valentin je vhodné použít ideálně lamelové rošty ve vlastním rámu. Můžete si vybrat z nabídky pevných lamelových roštů, polohovacích roštů.

Cena postele je bez roštu, matrace, dekorací a nočního stolku.

Technické informace:

délka -205 cm
šířka postele- 130 cm
výška čela u hlavy -90 cm
výška rámu postele -45 cm
výška bočnice -20 cm
výška prostoru pod postelí -25 cm
síla materiálu: 3 cm
nosnost rámu postele: 160 kg
vyrobeno v ČR, dodáváno v demontu

Výrobce BedWorld
Výběr povrchové úpravy přírodní lak
Výběr povrchové úpravy olše
Výběr povrchové úpravy ořech
Výběr povrchové úpravy bílá
Výběr povrchové úpravy třešeň
Výběr povrchové úpravy wenge
Výběr povrchové úpravy tabák
Výběr povrchové úpravy antik
Výběr povrchové úpravy dub
Výběr povrchové úpravy šedá
Český výrobek ano
Materiál masiv