Rohová zvýšená čalouněná postel s úložným prostorem Ryana, 120×200, tmavě šedá

10440 Kč

Český výrobek ano, Materiál ekokůže, Rozměr 120×200 cm, Vybavení postele úložný box, Místo určení dětský pokoj, Místo určení studentský pokoj, Místo určení ložnice, Místo určení hotelový pokoj, Styl klasické, Délka záruky 2 roky, Značka / řada Intena MIX, Tvarové provedení na nožkách

Rohová zvýšená čalouněná postel s úložným prostorem Ryana, 120×200, tmavě šedá

Velkou předností čalouněné postele Ryana je vysoká výška ložné plochy, která umožňuje pohodlné vstávání a uléhání. Další výhodou je praktický, hluboký úložný prostor. Tato čalouněná postel má vysoké hlavové i boční čelo, o které si můžete pohodlně opřít polštář při čtení své oblíbené knihy. Jednolůžková postel Ryana s čalouněným korpusem a čely nabízí ložnou plochu o velikosti 120 x 200 cm. V nabídce naleznete také další varianty postele Ryana.

Provedení postele Ryana

Čalouněná postel Ryana má hladké hlavové i boční čelo z jemným zaoblením rohů. V nabídce je postel v LEVÉ nebo PRAVÉ variantě provedení. Zadní část čel není očalouněná, postel je určena do rohu nikoliv do prostoru.

Zvýšená postel Ryana má lamelový rošt s čelním výklopem a několika stupni polohování hlavy. Nosnost je 120 kg. Vyrobená je v moderním a žádaném potahu tmavě šedá ekokůže PM.

Postel můžete zvolit v kombinaci bez matrace nebo jako sadu s matrací ze základní nabídky. V případě, že by vás základní nabídka nezaujala nebo si nejste jistí správným výběrem matrace, můžete využít našeho průvodce výběrem matrací.

Použitý materiál a rozměry

Na výrobu korpusu zvýšené postele Ryana je použito lamino o tloušťce 1,8 cm. Hlavové a boční čelo je příjemně měkce očalouněno. Výška čel činí 86 cm. Nožky jsou stříbrné vysoké 9 cm.

Výška rámu postele je 46 cm, hloubka zapuštění matrace 6,5 cm. Úložný prostor je hluboký ca 23cm.

Vnitřní rozměr postele je š.122,5 x d.202 cm z toho důvodu, aby matrace při zvedání a polohování roštu nedřela o potah postele.

Snadná montáž

Čalouněná postel Ryana je dodávána ve dvou dílech. Lůžko a čela jsou balené v papíru a igelitovém obalu. Matrace je balená v igelitovém obalu. Veškeré kování a nožka jsou uschovány v látkovém pytlíku uvnitř úložného prostoru.

Hlavové a boční čelo postele se ke korpusu připevní pomocí hlavních spojovacích šroubů. Nožka se rovněž lehce přišroubuje.

Proč zvolit čalouněnou postel Ryana?

Zvýšená postel Ryana 120×200 cm je navržena v moderním a oblíbeném potahu tmavě šedá ekokůže. Výška lehací plochy bude dostatečně vysoká aby zajistila pohodlné ulehání i vstávání. Tato do detailu propracovná čalouněná postel se stane dominantou vašeho pokoje.

Hlavní technické údaje :

délka: 209 cm
šířka: 130 cm
hloubka zapuštění matrace: 6,5 cm
výška rámu postele: 46 cm
výška zadního čela: 86 cm
hloubka úložného prostoru: ca 23 cm
nosnost: 120 kg
material: lamino, potahová látka
dodáváno: korpus smontovaný + čela samostatně
vyrobeno v ČR

Upozornění: Korpus výrobku je dodáván v celku s orientačním rozměrem 125x200x50 cm a hmotností cca 60-70 Kg. Při manipulaci je tedy potřeba s těmito údaji počítat.

Výrobce INTENA
Český výrobek ano
Materiál ekokůže
Rozměr 120×200 cm
Vybavení postele úložný box
Místo určení dětský pokoj
Místo určení studentský pokoj
Místo určení ložnice
Místo určení hotelový pokoj
Styl klasické
Délka záruky 2 roky
Značka / řada Intena MIX
Tvarové provedení na nožkách