Rohová čalouněná postel Nikola, s čely a úložným prostorem, 140×200

13490 Kč

Výběr čalounění JN-AU (ekokůže/látka), Výběr čalounění GA-GN, Výběr čalounění MB-AQ, Výběr čalounění JL-AX, Výběr čalounění GJ-AR, Výběr čalounění GC-AH, Výběr čalounění GA-DX, Výběr čalounění MF-AO, Výběr čalounění JL-JY, Výběr čalounění JO-AO (ekokůže/látka), Výběr čalounění JN-AR, Výběr čalounění BH-AE

Rohová čalouněná postel Nikola, s čely a úložným prostorem, 140×200

Válenda Nikola vám nabízí velkou ložnou plochu o rozměru 140×200 cm. Jistě také oceníte velký úložný prostor i měkce čalouněné hlavové a boční čelo. Předností válendy Nikola je také variabilita barevného provedení.

Elegantní válenda Nikola

Elegantní válenda Nikola nabízí ložnou plochu 140 x 200 cm. Matrace z PUR pěny je začalouněna k pevnému lamelovému roštu. Úložný prostor je přístupný z boku, po zvednutí matracové části. Čela válendy Nikola jsou ideálně vysoká, měkce očalouněná a jsou ve stejném potahu jako matrace. Zvolit si můžete pravé či levé provedení umístění čel. Zadní část čel není očalouněná, postel je určena do rohu nikoliv do prostoru.

Na obrázku je vyobrazena varianta LEVÁ.

Použitý materiál a rozměry

Na korpus jednolůžkové postele Nikola je použito bílé lamino o tloušťce 1,8 cm. Čela jsou příjemně měkce očalouněna. Čela jednoduše připevníte ke korpusu válendy pomocí hlavních spojovacích šroubů.

Celková výška lehací plochy je 51 cm. Úložný prostor je hluboký ca 30 cm. Výška válendy v nejvyšším bodu čela 86 cm. Nožky jsou kovové, vysoké 9 cm.

Snadná montáž

Postel s úložným prostorem Nikola je dodávána ve třech dílech. Válenda a čela jsou balené v papíru a igelitovém obalu. Veškeré kování a nožka jsou uschovány v látkovém pytlíku uvnitř úložného prostoru.

Montáž je snadná. Čela postele se ke korpusu připevní pomocí hlavních spojovacích šroubů a nožka se k posteli jednoduše přišroubuje.

Barevná kombinace postele Nikola

Čalouněná postel Nikola je navržena ve dvoubarevném provedení, kdy hlavové i boční čelo je ve stejné barvě jako matrace. Korpus a část matrace jsou v jednobarevném provedení. Na obrázku je válenda Nikola v levém provedení a v kombinaci barev AD-MB. Pokud budete mít zájem o barevnou variantu zobrazenou na obrázku, napište nám tuto informaci při objednávce do kolonky poznámka. Potahy můžete vybírat z kombinace látek nebo z kombinace látky a ekokůže.

Jednolůžková postel Nikola vyhoví všem, kteří hledají elegantní postel s úložným prostorem. Její největší předností je variabilita barevného provedení i velký úložný prostor.

Hlavní technické údaje :

délka: 204 cm
šířka: 144 cm
výška ložné plochy: 51 cm
výška zadního čela: 86 cm
hloubka úložného prostoru: ca 30 cm
nosnost: 90 kg
material: lamino, potahová látka
dodáváno: korpus smontovaný + čela samostatně
vyrobeno v ČR

Upozornění: Korpus výrobku je dodáván v celku s orientačním rozměrem 145x200x50 cm a hmotností cca 60-70 Kg. Při manipulaci je tedy potřeba s těmito údaji počítat.

Výrobce PROKOND
Výběr čalounění JN-AU (ekokůže/látka)
Výběr čalounění GA-GN
Výběr čalounění MB-AQ
Výběr čalounění JL-AX
Výběr čalounění GJ-AR
Výběr čalounění GC-AH
Výběr čalounění GA-DX
Výběr čalounění MF-AO
Výběr čalounění JL-JY
Výběr čalounění JO-AO (ekokůže/látka)
Výběr čalounění JN-AR
Výběr čalounění BH-AE