Purtex Purtex Sendvičová matrace Senza 1+1

3490.00 Kč

Výrobce Purtex, Složení matrace pojená pěna, PUR pěna, Vlastnosti matrace oboustranná, Vhodná pro uložení na pevný lamelový rošt, polohovatelný lamelový rošt, Základní materiál matrace PUR pěna, Distribuce CZ, Počet anatomických/komfortních zón 7, Výška matrace 18 cm, Tuhost matrace (1-5) 3 – středně tvrdá, Nosnost 130 kg, ,

Purtex Purtex Sendvičová matrace Senza 1+1

Matrace Senza 1+1
Pokud váháte jakou matraci pořídit, tak bychom vám rádo doporučili tuto oboustrannou sendvičovou matraci Senza, která nabízí oboustranné použití s masážním profilem. Střed matrace je vyroben z vysoce kvalitního pojeného polyuretanu pro zajištění vyšší nosnosti. Ložní plochy jsou poté tvořeny PUR pěnou a jsou pokryty sedmizónovými anatomickými profily. Obě strany matrace mají tedy 7 zónovou anatomickou profilaci pro optimální podporu a provzdušnění lůžka, což napomáhá uvolnění svalstva. Matrace se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytuje oporu v oblasti krku a hlavy. Vyzkoušejte novou oboustrannou sendvičovou matraci Senza a užijte si maximální pohodlí při spánku.

sedm anatomických zón
oboustranná
kvalitní pěny a tvrdší jádro
doporučená nosnost: 120 kg
výška jádra matrace: 14 cm
střední tvrdost
doporučené uložení – pevný nebo polohovací lamelový rošt

Potah Celina – na dotek příjemný základní potah matrace. Jde o nesnímatelný (a tudíž nepratelný) potah z velmi pevné a odolné neprošité látky, zaručující dlouhou životnost matrace.
Potah Snow – snímatelný a pratelný hygienický potah matrace, vyrobený z vysoce odolné pletené látky. Základní látka je pak prošita antialergenním 100g PES rounem. Tento na dotek velmi příjemný potah můžete bez obav prát při teplotě 60 °C.

Výrobce Purtex
Výrobce Purtex
Složení matrace pojená pěna, PUR pěna
Vlastnosti matrace oboustranná
Vhodná pro uložení na pevný lamelový rošt, polohovatelný lamelový rošt
Základní materiál matrace PUR pěna
Distribuce CZ
Počet anatomických/komfortních zón 7
Výška matrace 18 cm
Tuhost matrace (1-5) 3 – středně tvrdá
Nosnost 130 kg