Purtex Purtex Matrace Senza Duo 90 x 200 x

2190.00 Kč

Výrobce Purtex, Složení matrace PUR pěna, Vlastnosti matrace masážní profil, oboustranná, profilovaná pěna, Vhodná pro uložení na pevné desky, pevný lamelový rošt, polohovatelný lamelový rošt, Základní materiál matrace PUR pěna, Distribuce CZ, Tuhost matrace (1-5) 3 – středně tvrdá, Počet anatomických/komfortních zón 7, Nosnost 110 kg, Výška jádra matrace 14 cm, ,

Purtex Purtex Matrace Senza Duo 90 x 200 x

Matrace pro hluboký spánek a řešení spánkových problémů.

Matrace Senza Duo 90 x 200 x 14 cm
Matrace Senza Duo je kvalitní oboustrannou matrací, která poskytuje maximální pohodlí pro kvalitní spánek a noční odpočinek. Matrace je vyrobena ze dvou vysoce kvalitních certifikovaných pěn, které poskytují střední tvrdost. Pěny jsou pružné, tvarově stálé, a poskytují zónování pro podporu těla a uvolnění svalstva. Toto zónování naleznete na obou stranách matrace, kdy je každá strana rozdělena pomocí 7 zónové anatomické profilace, kdy každá zóna zajišťuje určitou tvrdost pro správnou oporu určité části těla. Matrace je rozdělena tedy na zóny: hlava a krk, ramena, pozvolný přechod mezi zónami, boky a střed těla, pozvolný přechod mezi zónami, nohy a kolena, lýtka a chodidla.

doporučená nosnost až 110 kg
střední tvrdost
7 zónová anatomická profilace
vysoce kvalitní certifikované pěny

Potah Celina – na dotek příjemný základní potahe matrace. Jde o nesnímatelný (a tudíž nepratelný) potah z velmi pevné a odolné neprošité látky, zaručující dlouhou životnost matrace.
Potah Snow – snímatelný a pratelný hygienický potah matrace, vyrobený z vysoce odolné pletené látky. Základní látka je pak prošita antialergenním 100g PES rounem. Tento na dotek velmi příjemný potah můžete bez obav prát při teplotě 60 °C.

Výrobce Purtex
Výrobce Purtex
Složení matrace PUR pěna
Vlastnosti matrace masážní profil, oboustranná, profilovaná pěna
Vhodná pro uložení na pevné desky, pevný lamelový rošt, polohovatelný lamelový rošt
Základní materiál matrace PUR pěna
Distribuce CZ
Tuhost matrace (1-5) 3 – středně tvrdá
Počet anatomických/komfortních zón 7
Nosnost 110 kg
Výška jádra matrace 14 cm