Purtex Purtex Matrace Senza 180 x 200 x

3990.00 Kč

Výrobce Purtex, Složení matrace pojená pěna, PUR pěna, Vlastnosti matrace oboustranná, Vhodná pro uložení na pevný lamelový rošt, polohovatelný lamelový rošt, Distribuce CZ, Počet anatomických/komfortních zón 7, Výška matrace 14 cm, Tuhost matrace (1-5) 3 – středně tvrdá, Nosnost 130 kg, , ,

Purtex Purtex Matrace Senza 180 x 200 x

Matrace Senza 180 x 200 x 14 cm
Pokud váháte jakou matraci pořídit, tak bychom vám rádo doporučili tuto oboustrannou sendvičovou matraci Senza, která nabízí oboustranné použití s masážním profilem. Střed matrace je vyroben z vysoce kvalitního pojeného polyuretanu pro zajištění vyšší nosnosti. Ložní plochy jsou poté tvořeny PUR pěnou a jsou pokryty sedmizónovými anatomickými profily. Obě strany matrace mají tedy 7 zónovou anatomickou profilaci pro optimální podporu a provzdušnění lůžka, což napomáhá uvolnění svalstva. Matrace se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytuje oporu v oblasti krku a hlavy. Vyzkoušejte novou oboustrannou sendvičovou matraci Senza a užijte si maximální pohodlí při spánku.

sedm anatomických zón
oboustranná
kvalitní pěny a tvrdší jádro
doporučená nosnost: 120 kg
výška jádra matrace: 14 cm
střední tvrdost
doporučené uložení – pevný nebo polohovací lamelový rošt

Potah Celina – na dotek příjemný základní potah matrace. Jde o nesnímatelný (a tudíž nepratelný) potah z velmi pevné a odolné neprošité látky, zaručující dlouhou životnost matrace.
Potah Snow – snímatelný a pratelný hygienický potah matrace, vyrobený z vysoce odolné pletené látky. Základní látka je pak prošita antialergenním 100g PES rounem. Tento na dotek velmi příjemný potah můžete bez obav prát při teplotě 60 °C.

Výrobce Purtex
Výrobce Purtex
Složení matrace pojená pěna, PUR pěna
Vlastnosti matrace oboustranná
Vhodná pro uložení na pevný lamelový rošt, polohovatelný lamelový rošt
Distribuce CZ
Počet anatomických/komfortních zón 7
Výška matrace 14 cm
Tuhost matrace (1-5) 3 – středně tvrdá
Nosnost 130 kg