Prodloužená tvrdší matrace CAPRI 180×210, s línou pěnou a kokosem, 22 cm

14790 Kč

Český výrobek ano, Termín expedice ( old ) 7-14 dní, Rozměr 180×210 cm, Místo určení ložnice, Místo určení hotelový pokoj, Typ matrace líná paměť. pěna, Typ matrace PUR pěna, Počet zón 7, Délka záruky 3 roky, Značka / řada matrace Dřevočal, Tuhost matrace tvrdší, Tuhost matrace střední až tvrdší

Prodloužená tvrdší matrace CAPRI 180×210, s línou pěnou a kokosem, 22 cm

Zdravotní matrace CAPRI patří mezi tvrdší oboustranné matrace. Jádro matrace je pevné, vyztužené kvalitní kokosovou deskou. Měkčí povrchovou stranu tvoří líná paměťová pěna, druhá strana povrchu je tužší.

Matraci Capri o prodlouženém rozměru 180×210 cm a výšce 22 cm můžeme doporučit pro muže i ženy vyšší váhové kategorie nebo pro všechny uživatele s požadavkem na tvrdší matraci s paměťovou pěnou. Díky kvalitnímu potahu, pratelnému na 60°C  je také matrace vhodnou volbou pro alergiky.

 

Manipulace, vybalení matrace

Matrace se dodává v celku, rozměr přepravního balení je stejný jako rozměr matrace – tj. 180x210x22 cm. Hmotnost matrace při tomto rozměru je ca 37 kg. Matrace je zabalena ve dvou pevných igelitových obalech, které ji chrání proti znečištění při přepravě. Po vybalení z obalu je možno matraci ihned používat.

Potah matrace – skvělý na dotek

Matrace Capri je vyráběna se snimatelným a pratelným potahem Aloe Vera. Jedná se o svěží potah s ochrannou povrchovou úpravou vláken. Celý potah je pečlivě prošitý dutým vláknem. Gramáž potahu je 200g/m2, složení je 100% PES.

Potah Aloe Vera je hladký a velmi příjemný na dotek. Potah je možné rozepnout na 2 samostatné poloviny a prát v pračce na 60°C.

Jádro matrace je pevné

Matrace Capri patří mezi vyšší dvoutvrdostní matrace o celkové výšce včetně potahu ca 22cm. Jádro matrace je vyrobeno z ca 6 cm vysoké Medifoam pěny s vysokým stupněm tuhosti  (modrá vrstva) a z cca 1,5 cm silné kvalitní kokosové desky.

Z jedné strany je na povrchu matrace ca 4,5 cm  vysoká vrstva líné paměťové pěny, tvarované do masážních nopů v sedmi zónách. Druhá povchová strana je tvořena cca 8cm silnou vrstvou Medifoam pěny.  Masážní profilace zde rovněž zaručuje optimální prokrvení pokožky a relax celého těla.

Test komfortu při ležení a spánku

Matraci Capri jsme důkladně uživatelsky otestovali ve dvojici osob o hmotnosti 98kg a 65kg (odborný fyzioterapeut).

Obě strany matrace jsou pocitově celkově tvrdší.  Oranžová strana s línou paměťovou pěnou však povrch matrace dobře změkčuje a především při poloze ležení na boku se ideálně tvaruje a přizpůsobuje tělu.

Na straně s pevnou profilovanou pěnou Medifoam ( růžová ) lze cítit celkově větší tuhost a tvrdost této strany. Tato strana bude ideální spíše pro uživatele požadující pevnější podporu. Příjemně se na této straně leželo v poloze na břichu nebo na zádech.

Pocitově lze tedy konstatovat, že matrace Capri  je ideální spíše pro těžší uživatele s hmotností nad 90kg. Spokojené však budou i lehčí osoby s požadavkem na tvrdší spaní.

Technické údaje:

rozměr: 180×210 cm
počet zón: 7
výška matrace s potahem: cca 22 cm
nosnost: 130 kg
tvrdost na stupnici 1-10: 7/8
vyrobeno v ČR
Záruka 2 roky – prodloužená záruka na proležení jádra 3 roky – viz. návod k užití.

Výrobce
Český výrobek ano
Termín expedice ( old ) 7-14 dní
Rozměr 180×210 cm
Místo určení ložnice
Místo určení hotelový pokoj
Typ matrace líná paměť. pěna
Typ matrace PUR pěna
Počet zón 7
Délka záruky 3 roky
Značka / řada matrace Dřevočal
Tuhost matrace tvrdší
Tuhost matrace střední až tvrdší