Přírodní TV stolek TEYO v provedení dub sonoma

1990.00 Kč

Distribuce CZ, Šířka 123 cm, Hloubka 42 cm, Materiál DTD deska, Povrchová úprava Lamino, Výška 38 cm, , , , , ,

Přírodní TV stolek TEYO v provedení dub sonoma

Klasický, praktický TV stolek pro Vás obývací pokoj.

Přírodní TV stolek TEYO v provedení dub sonoma
TV stolek je velice praktickým prvkem každého obývacího pokoje. Často jsou však TV stolky opomíjené a nedává se jim takový důraz, jaký by měl. Avšak správný TV stolek, dokáže šikovně doplnit vzhled celé místnosti, zútulnit ji a navíc také vyzdvihnout TV, která na něm stojí. Velikou výhodou tohto stolku je především snadné kombinování tohoto stolku s celkovým vzhledem obývacího pokoje, díky jednoduchosti je totiž schopný lehkého sladění.
Stolek je také velice praktický, a to díky skříňce, kterou najdeme jak na levé, tak na pravé straně a pod policí. Skříňky poskytnou uzavíratelný úložný prostor na různé nezbytnosti. Další výhodou stolku jsou také police, kterou najdeme uprostřed konstrukce. Tyto police jsou především vhodné pro umístění dalšího elektronického příslušenství k TV.
Celá konstrukce TV stolku je vyrobena z kvalitní laminované DTD desky, která je skvělým kompromisem mezi kvalitou a nízkou cenou a umožňuje tak na trh přivést cenově dostupný kousek na který je možné se spolehnout. U tohoto TV stolku je použito DTD ve dřevěném dekoru dub sonoma. 

kvalita
jednoduchost
praktičnost
bohatý úložný prostor
ideální i do menších prostorů

Výrobce
Distribuce CZ
Šířka 123 cm
Hloubka 42 cm
Materiál DTD deska
Povrchová úprava Lamino
Výška 38 cm