Primažidle.cz Primažidle.cz Designové křeslo Luxor, mango/bílá

9990.00 Kč

Výrobce Primažidle.cz, Distribuce CZ, Výška 96 cm, Šířka 86 cm, Hloubka 84 cm, Materiál Eko kůže, Ocel, Barva oranžová, žlutá, Rozkládací Ne, Materiál potahu Eko kůže, Váha 26.3 kg, Nosnost 120 kg, Výška sedu 36 cm

Primažidle.cz Primažidle.cz Designové křeslo Luxor, mango/bílá

Designové křeslo Luxor, mango/bílé
Nádherné otočné křeslo Luxor Vás okouzlí okamžitě svým jedinečným designem a provedením. Jeho impozantní rozměry a elegantní tvar ho dělají skvělou volbou pro ty, kteří hledají pohodlné a stylové křeslo. Křeslo Luxor bylo vytvořeno s cílem přinést na trh něco revolučního, přesto útulného, ale především trvanlivého a kvalitního. Hlavním prvkem tohoto křesla se tak stal materiál použitý k jeho čalounění. 
Křeslo je čalouněno pouze vysoce kvalitní syntetickou kůží, která nabízí mnoho výhod ve srovnání s pravou kůží. Je odolná vůči poškození, snadno se udržuje a poskytuje dlouhou životnost. Neobyčejný je i tvar křesla, který je nadčasový a svou hloubkou poskytuje nezměrný komfort. Všichni, kteří touží po odpočinku po náročném dni nebo příjemném večeru před televizí, ocení pohodlí, které toto křeslo poskytuje. Křeslo také zaručuje podporu pro ramena a krk, takže si můžete být jisti, že se budete pohodlně usadit.
Podnož křesla Luxor je vyrobena z nerezové oceli. Nezaměnitelná ocelová konstrukce zvýrazňuje elegantní charakter křesla a dodává jeho okolí ještě větší lesk. Toto křeslo bylo navrženo jako hlavní ozdoba interiéru, ale také jako nejpohodlnější místo v domácnosti díky své ergonomické formě. Celkově tedy křeslo Luxor nabízí vynikající kombinaci moderního vzhledu, kvality, pohodlí a inovace.
Luxor tedy nabízí:

eleganci
komfort
inovaci
kvalitu
moderní vzhled

Výrobce Primažidle.cz
Výrobce Primažidle.cz
Distribuce CZ
Výška 96 cm
Šířka 86 cm
Hloubka 84 cm
Materiál Eko kůže, Ocel
Barva oranžová, žlutá
Rozkládací Ne
Materiál potahu Eko kůže
Váha 26.3 kg
Nosnost 120 kg
Výška sedu 36 cm