Postel se zadní zábranou Lukáš, 80×200, 90×200, masiv smrk

6490 Kč

Výběr povrchové úpravy bílá, Výběr povrchové úpravy olše, Výběr povrchové úpravy ořech, Výběr povrchové úpravy přírodní lak, Výběr povrchové úpravy třešeň, Výběr povrchové úpravy wenge, Výběr povrchové úpravy dub, Výběr povrchové úpravy antik, Výběr povrchové úpravy šedá, Výběr povrchové úpravy tabák, Český výrobek ano, Materiál masiv

Postel se zadní zábranou Lukáš, 80×200, 90×200, masiv smrk

Pevná a stabilní postel Lukáš

Moderní postel Lukáš z masivního smrku průběžného představuje novinku v naší nabídce postelí. V nábytkové řadě BedWorld patří mezi postele ekonomické třídy a osloví především ty zákazníky, kteří hledají postel s vysokými bočními čely pevné konstrukce za skvělou cenu.

Jednolůžková postel Lukáš je standardně vyráběná ve dvou základních rozměrech 90×200 a 80×200 cm, lze ji však objednat i v prodloužené délce 210 cm nebo 220 cm nebo také v atypické šířce (cenu zakázkového provedení sdělíme na dotaz).

Nevíte si rady s barvou? Zašleme vám vzorek

Postel z masivu Lukáš má povrchovou úpravu bezbarvým ekologickým atestovaným lakem, který zaručuje nejvyšší kvalitu zcela hladkého povrchu. Kromě přírodního provedení je k dispozici na výběr široká paleta odstínů moření. Na obrázku je postel Lukáš v moření tabák. V případě zájmu vám můžeme zdarma poštou zaslat vzorek vybraného barevného provedení – viz informace níže.

Snadná manipulace a montáž

Jednolůžková postel z masivu Lukáš je dodávána v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích s váhou jednotlivých krabic do 50 kg.

Součástí balení je přehledný montážní návod a kování. K montáži nepotřebujete žádné speciální nářadí. Jediné co třeba mít k dispozici je kladívko na zatloukání kolíků, klasický křížový šroubovák a klíč č.13 na utažení hlavních spojovacích šroubů (klíč není součástí balení). Při montáži se nepoužívá lepidlo. Postel je tedy možno kdykoli v budoucnu rozmontovat a opět smontovat.

Smontování postele zabere asi půl hodiny práce, montáž je vhodné provádět ve dvou osobách. Z naší zkušenosti smontuje bezproblémů i jedna zručná osoba.

Krásný design i celková kvalita provedení

Krásný design je významným prvkem postele Lukáš. Boční vysoká čela jsou spojena zadní zábranou. Pevné provedení nohou zajišťuje posteli Lukáš dostatečnou stabilitu. Všechny hrany postele jsou dokonale opracovány tak, aby byl povrch hladký a příjemný na dotek.

Postel Lukáš je po smontování velmi pevná a odolná. Vyrobena je z masivu o síle 3 cm (čela i bočnice). Pevnost a stabilitu zajišťuje hlavní spojovací šroub za pomocí bukových silných dřevěných kolíků. Rám postele má nosnost až do 150 kg!

Výška rámu postele je 40 cm. Prostor pod postelí je 25 cm.

Rošt se pokládá na nosnou lištu, která je zapuštěna ca 12cm. Při použití lamelového roštu vysokého ca 5 cm a matrace ca 20 cm vysoké bude výška ložné plochy přibližně 53 cm.

Výška čel a zadní zábrany je 60 cm.

Do postele Lukáš doporučujeme použít pevný laťový rošt nebo lamelový rošt v rámu. Vybírat můžete s lamelových roštů pevných i polohovacích.

Cena postele je bez roštu, matrace, přední univerzální zábrany, dekorací a nočního stolku.

Technické informace:

délka -206 cm
šířka postele-90/100 cm
výška čela u hlavy-60 cm
výška postranice-40 cm
výška bočnice- 15 cm
výška prostoru pod postelí-25 cm
síla materiálu: 3 cm
nosnost rámu postele: 150 kg
vyrobeno v ČR, dodáváno v demontu

Výrobce BedWorld
Výběr povrchové úpravy bílá
Výběr povrchové úpravy olše
Výběr povrchové úpravy ořech
Výběr povrchové úpravy přírodní lak
Výběr povrchové úpravy třešeň
Výběr povrchové úpravy wenge
Výběr povrchové úpravy dub
Výběr povrchové úpravy antik
Výběr povrchové úpravy šedá
Výběr povrchové úpravy tabák
Český výrobek ano
Materiál masiv