Postel s úložným prostorem IVA LUX, výklop, masiv buk

34170 Kč

Provedení moření VK Přírodní lak – 10, Provedení moření VK Šedá – 700, Provedení moření VK Ořech – 805, Provedení moření VK Hnědošedá – 706, Provedení moření VK Dark – 710, Provedení moření VK Wenge – 13, Provedení moření VK Karamel – 17, Provedení moření VK Tabák – 16, Provedení moření VK Koňak – 15, Český výrobek ano, Materiál masiv, Materiál masiv buk

Postel s úložným prostorem IVA LUX, výklop, masiv buk

Postel s úložným prostorem IVA LUX, výklop je vyrobená z masivu jádrového buku. Tloušťka použitého materiálu je 3 cm (čelo) a 2,6 cm (bočnice). Postel vyniká především svou strukturou dřeva, která je v moderním parketovém designu – cink. Celkový vzhled masivní postele doplňuje vyfrézovaný otvor v čele postele.

Povrchová úprava postele je provedená bezbarvým ekologickým nezávadným lakem a nabízí možnost moření v několika krásných dezénech – wenge, ořech, tabák, koňak, karamel, mahagon, třešeň nebo olše.

Dřevěná postel IVA LUX nabízí zabudované úložné prostory, které poskytnou místo pro lůžkoviny či jiné věci. Úložné prostory mohou být přístupné buď z čela (od nohou postele) nebo z boku, záleží na zvoleném roštu.

Postel z masivu je vybavena speciálním kováním pro výškové nastavení roštů. Výslednou výšku lehací plochy je tedy možné libovolně nastavit.

Cena postele je včetně roštů. Použité rošty u této postele jsou vybaveny 28 lamelami, které jsou uloženy ve výkyvných gumových pouzdrech a je možné nastavit jejich tuhost. Rošty jsou opatřeny planovými písty a tím umožňují přístup do úložného prostoru. Nosnost každého roštu je do 130 kg.

Matrace nejsou součástí ceny – plocha pro matrace může být 160×200 nebo 180×200. Do postele tedy lze dokoupit buď dvě matrace 80×200 nebo 90×200.

Pokud si nevíte rady s výběrem matrací, doporučujeme náš průvodce výběrem matrací, kterým vám pomůže snadno a rychle vybrat ty správné matrace právě pro vás.

Hlavní technické údaje :

délka: 206 cm
šířka: 167/187 cm
výška čela u hlavy: 86 cm
výška k bočnici: 50 cm
výška prostoru pod postelí: 24,5 cm
nosnost: 2x 130 kg
vyrobeno v České republice
dodáváno v demontu

Výrobce VYKONA
Provedení moření VK Přírodní lak – 10
Provedení moření VK Šedá – 700
Provedení moření VK Ořech – 805
Provedení moření VK Hnědošedá – 706
Provedení moření VK Dark – 710
Provedení moření VK Wenge – 13
Provedení moření VK Karamel – 17
Provedení moření VK Tabák – 16
Provedení moření VK Koňak – 15
Český výrobek ano
Materiál masiv
Materiál masiv buk