Postel s úložným prostorem EVITA 2 senior, masiv buk – moření tabák

35800 Kč

Povrchová úprava KC Olej – tabák, Český výrobek ano, Materiál masiv, Materiál masiv buk, Rozměr 180×200 cm, Rozměr 180×200 cm, Značka / řada ložnice KC design, Vybavení postele úložný box, Barva – odstín ořech / tabák, Místo určení ložnice, Místo určení hotelový pokoj, Styl moderní

Postel s úložným prostorem EVITA 2 senior, masiv buk – moření tabák

Postel s úložným prostorem EVITA 2 senior

Postel s úložným prostorem EVITA 2 senior konstrukce postele je velmi pevná a stabilní, povrch materiálu je hladký a kvalitně opracovaný. Tato krásně designově řešená postel vyniká precizností a moderním designem, který kopíruje současné trendy.

Kvalitní ekologická povrchová úprava

Tato postel s úložným prostorem je vyrobena z masivního buku o síle 3 cm v průběžném provedení. Povrchová úprava je provedena pomocí speciálního napouštěcího oleje nebo laku v krásném odstínu tabáku. Zadní část hlavového čela a vnitřní neviditelné plochy jsou povrchově upraveny pouze jednou matnou vrstvou.

EVITA 2 – vysoká postel pro pohodlné vstávání

Velkou předností postele je zvýšená lehací plocha, která zaručuje snadné vstávání z postele. Výška rámu postele je 50 cm, při použití matrace 16 cm je pak výsledná výška lehací plochy cca 55-65 cm. Konstukce postele obsahuje speciální kování pro výškové nastavení roštů. Výslednou výšku lehací plochy je tedy možno libovolně nastavit.

Součástí zvýšené postele jsou dva úložné prostory, které jsou nezbytnou součástí každé ložnice. Úložný prostor může být vyrobený z masivu stejně jako postel, nebo můžete zvolit ekonomickou variantu úložného prostoru z lamina, který bude dodán v podobném odstínu jako dřevěná postel.

Postel může být dodávána včetně vyklápěcích lamelových roštů – na výběr je čelní nebo boční výklop.  Matrace nejsou součástí postele – plocha pro matrace může být 160×200 nebo 180×200 – do postele doporučujeme vložit 2 ks matrací o rozměru 80×200 nebo 90×200.

Kvalitní vyklápěcí rošty v ceně postele

Vybírat můžete z bočního a čelního výklopu – lamelových nebo laťových roštů. Bočně výklopný rošt zajistí pohodlný přístup do úložného prostoru po celé délce postele. Rošt s vyklápěním od nohou – čelní výklop – nabízí také mechanické polohování hlavové části roštu. Vyklápění roštů je zajištěno pomocí kvalitních plynokapalinových pístů. Nosnost základních roštů je 120 Kg, nosnost zátěžových pak 150 Kg.

Pokud si nevíte rady s výběrem matrací, doporučujeme náš průvodce výběrem matrací, kterým vám pomůže snadno a rychle vybrat ty správné matrace právě pro vás.

Hlavní technické údaje :

délka: 206 cm
šířka: 169/189 cm
výška čela u hlavy: 97 cm
výška čela u nohou: 52 cm
výška k bočnici: 50 cm
hloubka úložného prostoru: 40 cm
nosnos rámu poselet: 2x 160 kg
vyrobeno v České republice
dodáváno v demontu

Výrobce KOLACIA Design
Povrchová úprava KC Olej – tabák
Český výrobek ano
Materiál masiv
Materiál masiv buk
Rozměr 180×200 cm
Rozměr 180×200 cm
Značka / řada ložnice KC design
Vybavení postele úložný box
Barva – odstín ořech / tabák
Místo určení ložnice
Místo určení hotelový pokoj
Styl moderní