Postel Lima + sendvičová matrace + rošt 120 x

6690.00 Kč

Vnitřní šířka postele 120 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Výška předního čela (nohy) 40 cm, Výška zadního čela (hlava) 70 cm, Výška uložení roštu 8 cm, Výška bočnice 20 cm, Šířka 125 cm, Délka 205 cm, Set postele ano, Úložný prostor ne, Čelo ano, Materiál LTD (lamino)

Postel Lima + sendvičová matrace + rošt 120 x

„Ušetřete a získejte veškeré vybavení, které potřebujete pro dosažení dokonalého spánku.“

Postel Lima 120 x 200 cm
Představujeme vám moderní a stylovou postel LIMA, která okouzlí svým atraktivním designem. Tato postel je vyrobena z vysoce kvalitní laminované nábytkové desky, což zaručuje pevnost a odolnost konstrukce. Kromě toho jsou okraje postele vybaveny ochrannými ABS hranami, které chrání před poškozením a přidávají estetický vzhled. Postel LIMA přináší na trh skutečnou novinku a její moderní design se skvěle hodí do jakékoli moderní ložnice. Je také skvělou volbou pro pokoje mladých, kde dodává styl a vytváří příjemné a útulné prostředí.
Kromě svého atraktivního vzhledu nabízí postel LIMA také pohodlný spánek. Má dostatečně prostornou lůžkovou plochu, která vám umožňuje se pohodlně natáhnout a relaxovat. Konstrukce postele je pevná a stabilní, což zajišťuje její dlouhou životnost a spolehlivost. Díky své univerzálnosti a vkusnému designu je postel LIMA skvělou volbou pro ty, kteří chtějí do svého odpočinkového prostoru vnést moderní a elegantní atmosféru.
Rošt Easy NV
Skladný a vtipně řešený prkenný rošt Easy NV zajistí matraci perfektní větrání. Rošt se skládá z dvanácti latí o šíři 6 cm, které jsou pečlivě umístěny a poskytují optimální podporu a pohodlí pro váš spánek.
Matrace Senza 120 x 200 x 14 cm
Pokud váháte jakou matraci pořídit, tak bychom vám rádo doporučili tuto oboustrannou sendvičovou matraci Senza

Výrobce
Vnitřní šířka postele 120 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Výška předního čela (nohy) 40 cm
Výška zadního čela (hlava) 70 cm
Výška uložení roštu 8 cm
Výška bočnice 20 cm
Šířka 125 cm
Délka 205 cm
Set postele ano
Úložný prostor ne
Čelo ano
Materiál LTD (lamino)