Postel jednolůžko KARLO 140, lamino

11908 Kč

Materiál postelí BMB Lamino – Akát, Materiál postelí BMB Lamino – Ořech, Materiál postelí BMB Lamino – Buk, Materiál postelí BMB Lamino – Bříza, Materiál postelí BMB Lamino – Dub bardolino, Materiál postelí BMB Lamino – Ořech natur, Materiál postelí BMB Lamino – Bílá, Český výrobek ano, Termín expedice ( old ) 4-6 týdnů, Materiál laminovaná deska, Rozměr 140×200 cm, Barva – odstín bříza / javor

Postel jednolůžko KARLO 140, lamino

Postel Karlo 140×200 – široká pevná postel

Postel Karlo patří mezi kvalitní postele české výroby. Na výrobu postele Karlo jsou použity kvalitní laminované desky o velké síle 3,2 cm s odolnými ABS hranami.

Zvýšená postel Karlo se vyrábí ve standardním rozměru 140×200 cm. Na zakázku je ji možno vyrobit v prodloužené verzi délky 210cm a 220 cm. Poměr cena / užitná hodnota je zde na velmi dobré úrovni a proto můžeme tuto postel určitě každému doporučit.

 

Snadná manipulace i montáž

Jednolůžková postel Karlo je dodávána v rozloženém demontovaném stavu – jednotlivé části ( čela, bočnice ) jsou zabaleny v pevných kartónových obalech. Díky takovému balení je manipulace s postelí velmi snadná – jednotlivé balíky může přenášet a stěhovat jedna osoba. Rošty jsou pak baleny samostatně, v pevném igelitovém obalu.

Součástí balení je krabička s kováním i montážní návod v grafické obrázkové podobě. Montáž postele je ideální provádět ve dvou osobách. Dle naší zkušenosti však jeden více zručný člověk zvládne taky. Pro montáž postele není potřeba vlastnit žádné speciální nářadí ( doporučuje se kladívko na zatloukání kolíků). Při montáži nebudete potřebovat lepidlo, postel Karlo tak můžete v budoucnu kdykoli zpětně rozložit a přestěhovat.

 

Elegantní design a kvalitní zpracování postele Karlo

Rám postele Karlo je vyroben z odolných laminovaných desek velké tloušťky 3,2 cm. Středová výztuha je tvořena masivní deskou s podpěrnou nohou. Díky tomuto podepření je postel dostatečně pevná a odolná. Tloušťka použitého lamina 3,2cm je u rámu dostatečně silná tak, aby postel bezproblému unesla jednu až dvě osoby o hmotnosti 130 kg.

Všechny hrany jsou opatřeny tzv. ABS hranou.

Na výběr je k dispozici několik odstínů dřeva. Mezi velmi oblíbené dezény patří například akát, dub bardolino, ořech nebo univerzální buk. Na hlavním obrázku je postel vyrobená v odstínu dub bardolino.

Celkový vzhled této postele pusobí příjemně a elegantně. Čelo u hlavy je rovné s jednoduchým průhledem. Výška hlavového čela je ca 90 cm, takže se o něj můžete pohodlně opřít například s polštářem za hlavou. Výška čela u nohou a bočnice je cca 47 cm.

 

Pevný rám a možnost nastavení výšky lehací plochy

Spojení čel a bočnic je zajištěno pomocí dvojice hlavních spojovacích šroubů a dřevěných kolíků.

Zvýšená postel Karlo nabízí možnost nastavení výšky lehací plochy. Výškové nastavení je řešeno kovovými patkami, které jsou přišroubovány k bočnici. Tyto patky lze lehce vyháknout a opět zaháknout do jedné ze 4 poloh – díky tomu si můžete nastavit výšku lehací plochy dle vašich potřeb.

Do postele je potřeba vložit dřevěné nebo lamelové rošty v rámu ( nejsou v ceně )

V přídadě, že do postele s lamelovým roštem vložíte ca 20 cm vysoké matrace, bude výsledná výška ložné plochy ca 58-65 cm nad zemí. Tato výška je ideální pro pohodlné vstávání a ulehání na postel nejen pro starší osoby.

Matrace, rošty a dekorace NEJSOU zahrnuty v ceně postele.

Hlavní technické údaje :

Délka-206,4 cm
Šířka-148,4 cm
Výška k bočnici- 47,5 cm
Výška včetně čela-90 cm
Tloušťka materiálu: 32 mm
Nosnost: 130 kg
Dodáváno v demontu, vyrobeno v ČR.

Výrobce BMB
Materiál postelí BMB Lamino – Akát
Materiál postelí BMB Lamino – Ořech
Materiál postelí BMB Lamino – Buk
Materiál postelí BMB Lamino – Bříza
Materiál postelí BMB Lamino – Dub bardolino
Materiál postelí BMB Lamino – Ořech natur
Materiál postelí BMB Lamino – Bílá
Český výrobek ano
Termín expedice ( old ) 4-6 týdnů
Materiál laminovaná deska
Rozměr 140×200 cm
Barva – odstín bříza / javor