Postel dvoulůžko Tropea, 160×200, 180×200

13290 Kč

Výběr materiálu Akát, Výběr materiálu Dub hnědý, Výběr materiálu Dub světlý, Výběr materiálu Dub černý, Výběr materiálu Dub bílý, Český výrobek ano, Termín expedice ( old ) 4-6 týdnů, Materiál laminovaná deska, Rozměr 180×200 cm, Rozměr 180×200 cm, Barva – odstín bílá, Barva – odstín světlé odstíny

Postel dvoulůžko Tropea, 160×200, 180×200

Postel Tropea – krásná postel s velkou pevností

Manželská postel Tropea patří mezi kvalitní postele české výroby. Na výrobu postele jsou použity kvalitní laminované desky s odolnými ABS hranami.

Postel Tropea se vyrábí ve standardních rozměrech 180x200cm a 160×200 cm. Poměr cena a užitná hodnota je zde na velmi dobré úrovni a proto můžeme tuto postel určitě každému doporučit.

Kvalitní zpracování je samozřejmostí

Rám i hlavové čelo postele Tropea jsou vyrobené z odolných laminovaných desek tloušťky 3,8 cm. Díky tomuto zesílenému provedení je postel dostatečně pevná a odolná. Tloušťka použitého lamina je u rámu dostatečně silná tak, aby postel bezproblému unesla dvě až 120 kg vážící osoby. Všechny hrany jsou opatřeny tzv. ABS hranou o síle 1 mm.

Výška rámu postele Tropea je 50,5 cm. Pro uložení roštů jsou připraveny výškově nastavitelné patky, které umožní nastavení konečné výšky ložné plochy 57-64 cm nad zemí s použitím 20 cm vysoké matrace. Do postele doporučujeme vložit lamelové rošty pevné nebo lamelové rošty polohovací, které zvýší komfort při spánku. Rošty nejsou součástí postele.

Na výběr je k dispozici několik moderních dekorů lamina. Vybírat můžete z dekoru Akát, Dub hnědý, Dub světlý, Dub černý a Dub bílý. Na úvodním obrázku je postel v dekoru Dub světlý.

Celkový vzhled této postele působí čistě, příjemně a elegantně. Čelo u hlavy je rovné, pevné, plné, vysoké 91,5 cm.

Snadná manipulace i montáž

Manželská postel Tropea je dodávána v rozloženém demontovaném stavu – jednotlivé části ( čela, bočnice ) jsou zabaleny v pevných kartónových obalech.

Součástí balení je krabička s kováním i montážní návod v grafické obrázkové podobě. Montáž postele je ideální provádět ve dvou osobách. Dle naší zkušenosti však jeden více zručný člověk zvládne taky. Celá montáž zabere přibližně 1 až 1,5 hodiny práce. Pro montáž postele není potřeba vlastnit žádné speciální nářadí. Při montáži nebudete potřebovat lepidlo, postel Tropea tak můžete v budoucnu kdykoli zpětně rozložit a přestěhovat.

Rošty, matrace, noční stolek a dekorace nejsou součástí postele Tropea.

Hlavní technické údaje :

délka: 208 cm
šířka: 168/188 cm
výška čela u hlavy: 91,5 cm
výška rámu postele: 50,5 cm
nosnost roštu: 2×120 kg
vyrobeno v České republice
dodáváno v demontu

Výrobce INTENA
Výběr materiálu Akát
Výběr materiálu Dub hnědý
Výběr materiálu Dub světlý
Výběr materiálu Dub černý
Výběr materiálu Dub bílý
Český výrobek ano
Termín expedice ( old ) 4-6 týdnů
Materiál laminovaná deska
Rozměr 180×200 cm
Rozměr 180×200 cm
Barva – odstín bílá
Barva – odstín světlé odstíny