Postel dvoulůžko s úložným prostorem MARIKA, lamino

23541 Kč

Materiál postelí BMB Lamino – Akát, Materiál postelí BMB Lamino – Ořech, Materiál postelí BMB Lamino – Buk, Materiál postelí BMB Lamino – Bříza, Materiál postelí BMB Lamino – Dub bardolino, Materiál postelí BMB Lamino – Ořech natur, Materiál postelí BMB Lamino – Bílá, Český výrobek ano, Termín expedice ( old ) 4-6 týdnů, Materiál laminovaná deska, Rozměr 180×200 cm, Rozměr 180×200 cm

Postel dvoulůžko s úložným prostorem MARIKA, lamino

Postel Marika – krásná postel s velkou pevností

Postel s úložným prostorem Marika patří mezi kvalitní postele české výroby. Vyznačuje se velmi prostorným a snadno přístupným úložným prostorem, díky němuž rychle vyřešíte nedostatek místa v každé ložnici. Velký úložný prostor je snadno přístupný pomocí bočních nebo čelně vyklápěcích lamelových roštů. Na výrobu postele Marika jsou použity kvalitní laminované desky s odolnými ABS hranami.

Postel s úložným prostorem Marika se vyrábí ve standardních rozměrech 180x200cm a 160×200 cm. Na zakázku je ji možno vyrobit v prodloužené verzi délky 210cm a 220 cm. Poměr cena / užitná hodnota je zde na velmi dobré úrovni a proto můžeme tuto postel určitě každému doporučit.

 

Snadná manipulace i montáž

Manželská postel Marika je dodávána v rozloženém demontovaném stavu – jednotlivé části ( čela, bočnice, dno ) jsou zabaleny v pevných kartónových obalech. Díky takovému balení je manipulace s postelí velmi snadná – jednotlivé balíky může přenášet a stěhovat jedna osoba.

Součástí balení je krabička s kováním i montážní návod v grafické obrázkové podobě. Montáž postele je ideální provádět ve dvou osobách. Dle naší zkušenosti však jeden více zručný člověk zvládne taky. Celá montáž zabere přibližně 1 až 1,5 hodiny práce. Pro montáž postele není potřeba vlastnit žádné speciální nářadí ( doporučuje se kladívko na zatloukání kolíků). Při montáži nebudete potřebovat lepidlo, postel Marika tak můžete v budoucnu kdykoli zpětně rozložit a přestěhovat.

 

Poutavý design a kvalitní zpracování postele Marika

Rám postele Marika je vyroben z odolných laminovaných desek tloušťky 3,2cm. Díky tomuto zesílenému provedení je postel dostatečně pevná a odolná. Tloušťka použitého lamina je u rámu dostatečně silná tak, aby postel bezproblému unesla dvě osoby vážící společně až 240 kg.

Všechny hrany jsou opatřeny tzv. ABS hranou.

Na výběr je k dispozici několik odstínů. Mezi velmi oblíbené dezény patří například ořech, akát, dub bardolino nebo univerzální buk. Na zobrazení je postel vyrobená v odstínu dub bardolino.

Celkový vzhled této postele pusobí příjemně a elegantně. Čelo u hlavy má výšku ca 90 cm, takže se o něj můžete pohodlně opřít například s polštářem za hlavou. Výška čela u nohou a bočnice je cca 47 cm.

 

Kvalitní rošty a velký úložný prostor

Úložný prostor je zpřístupněn pomocí lamelových roštů s bočním nebo s čelním výklopem. Plynokapalinové písty zajišťují pohodlné zvedání i sklápění. Rošty jsou uloženy na výškově nastavitelných kovových patkách. S použitím matrace vysoké ca 20 cm může být konečná výška ložné plochy ca 58-65 cm nad zemí.

Po sestavení nabízí postel Marika velký úložný prostor s hloubkou ca 38 cm. Díky tomu zde můžete naskládat například lůžkoviny, rozměrné sportovní potřeby nebo i velmi těžké věci. Jelikož dno úložného prostoru leží úplně na zemi, není váha zatížení nijak omezena.

 

Cena postele je bez matrací a dekorací. Vhodné matrace můžete vybírat v kategorii matrace do postele.

Hlavní technické údaje :

Délka-206,4 cm
Šířka-168,4/188,4 cm
Výška k bočnici-47,5 cm
Výška včetně čela-90 cm
Tloušťka materiálu: 32 mm
Nosnost: 2x 120 kg
Dodáváno v demontu, vyrobeno v ČR.

Výrobce BMB
Materiál postelí BMB Lamino – Akát
Materiál postelí BMB Lamino – Ořech
Materiál postelí BMB Lamino – Buk
Materiál postelí BMB Lamino – Bříza
Materiál postelí BMB Lamino – Dub bardolino
Materiál postelí BMB Lamino – Ořech natur
Materiál postelí BMB Lamino – Bílá
Český výrobek ano
Termín expedice ( old ) 4-6 týdnů
Materiál laminovaná deska
Rozměr 180×200 cm
Rozměr 180×200 cm