Postel dvoulůžko Barča, 160×200, 180×200, masiv buk, moření ořech

19190 Kč

Šířka postele Šířka 180 cm, Šířka postele Šířka 160cm, Český výrobek ano, Materiál masiv, Materiál masiv buk, Rozměr 180×200 cm, Rozměr 180×200 cm, Barva – odstín tmavé odstíny, Barva – odstín ořech / tabák, Místo určení ložnice, Místo určení hotelový pokoj, Styl moderní

Postel dvoulůžko Barča, 160×200, 180×200, masiv buk, moření ořech

Proč koupit tuto postel?

Jednoduchý, ale elegantní design do ložnice, na chatu či chalupu či do penzionu.
Pevný robustní rám z masivního dřeva buku, kvalitní dílenské opracování
Rychlá a bezproblémová montáž
Celkově skvělý poměr cena vs. užitná hodnota
Český výrobek – vyráběno v menší zakázkové truhlárně

 

 

Dřevěná postel z masivu Barča je oblíbeným nábytkem v oddělení postele z masivu. Je vyrobena z masivního dřeva buku v moření ořech a na první pohled zaujme svým hezkým jednoduchým tvarem.

Postel se vyrábí ve dvou provedeních – s plochou pro matrace 180×200 cm nebo 160×200 cm. Poměr cena vs. užitná hodnota je zde velmi příjemný a proto můžeme postel z masivu buku Barča zcela jistě doporučit.

Vzhled a design – zaujme na první pohled

Rám dřevěné postele Barča je vyroben z bukového dřeva v moření ořech, které se vyznačuje zejména pevností.

Celkový vzhled této manželské postele je vskutku povedený. Hlavové čelo postele je v elegantním designu se čtvercovými průřezy. Rám čela u nohou obsahuje podélný průřez. Všechny hrany jsou hezky a precizně zpracovány a jsou velmi příjemné na dotek. Povrch dřeva je kvalitně nalakován vodouředitelným atestovaným lakem, takže je příjemně hladký.

Pevnost, odolnost a další vlastnosti

Tloušťka použitého dřeva je zde 2,5 cm, postel tedy bezproblému unese dvě až 130 kg vážící osoby. Rohový spoj bočnice a čela je řešen pevně – pomocí dvou hlavních stahovacích šroubů a dřevěných kolíků. Postel z masivu Barča je po smontování dostatečně bytelná, nijak se nevikle a je připravena plnit běžnou fukci každodenního zdravého spánku. Uprostřed postele se nachází středová výztuha s podpěrnými nohami.

Čelo u hlavy má výšku 89 cm, takže si o něj můžete bezproblému opřít polštář. Výška čela u nohou je 45 cm, výška bočnice 44 cm. Pokud do postele vložíte ca 20 cm vysoké matrace, bude výsledná výška ložné plochy ca 58 cm nad zemí. Tato výška je ideální pro pohodlné vstávání a ulehání na postel.

Rošty a matrace

Rošty a matrace nejsou zahrnuty v ceně postele. K posteli doporučujeme vybrat pevné lamelové rošty, rošty polohovací nebo rošty motorové ( je potřeba 2ks o rozměru 90×200 nebo 80×200 cm ). Matrace můžete rovněž vybrat z naší nabídky – například pomocí průvodce výběrem matrace

Rychlá a jednoduchá montáž

Celý výrobek je dodáván v rozloženém demontovaném provedení kvůli snadné manipulaci. Jednotlivé části rámu postele ( čela a bočnice ) jsou zabaleny v pevných kartónových obalech. Hmotnost žádné krabice nepřesahuje 30 kg a proto může jednotlivé balíky přenášet a stěhovat jedna osoba.

Po rozbalení krabic je uvnitř přiložena krabička s kováním a montážní návod v grafické obrázkové podobě. Smontování postele je ideální provádět ve dvou osobách, zvládne však i jeden zručný člověk. Celá montáž zabere cca půl hodiny práce. Při montáži je potřeba pouze běžný křížový šroubovák, imbus klíč a popř. kladívko na zatloukání kolíků. Žádné další speciální nářadí není nutné. Při montáži se nepoužívá lepidlo, takže je možné postel kdykoli v budoucnu zpětně rozložit, přestěhovat a opět smontovat.

Technické údaje:

délka: 205 cm
šířka: 168/188 cm
výška čela u hlavy: 89 cm
výška čela u nohou: 45 cm
výška k bočnici: 44 cm
nosnost rámu: 2x 130 kg
vyrobeno v České republice
dodáváno v demontu

Výrobce GR design
Šířka postele Šířka 180 cm
Šířka postele Šířka 160cm
Český výrobek ano
Materiál masiv
Materiál masiv buk
Rozměr 180×200 cm
Rozměr 180×200 cm
Barva – odstín tmavé odstíny
Barva – odstín ořech / tabák
Místo určení ložnice
Místo určení hotelový pokoj
Styl moderní