Poschoďová postel s přistýlkou a úložným prostorem pro 3 děti Hanka, masiv borovice

16260 Kč

Barevné provedení postele 01. Přírodní, Barevné provedení postele 02. Buk, Barevné provedení postele 03. Capri, Barevné provedení postele 04. Dub, Barevné provedení postele 06. Grafit, Barevné provedení postele 10. Olše, Barevné provedení postele 11. Oranžová, Barevné provedení postele 13. Bílá akryl, Barevné provedení postele 20. Wenge, Barevné provedení postele 24. Capuccino akryl, Termín expedice ( old ) 3-5 týdnů, Materiál masiv

Poschoďová postel s přistýlkou a úložným prostorem pro 3 děti Hanka, masiv borovice

Patrová postel pro 3 děti Hanka se zábranou a úložným prostorem je vyrobena z masivní borovice s povrchovou úpravou lak natur.

Poschoďovou postel s přistýlkou je možné dodat v přírodním odstínu nebo si ji můžete pořídit v široké nabídce barevného moření. Při výběru barevného provedení uveďte prosím barvu masivu zakliknutím vybrané barvy. V případě zájmu o dvoubarevné provedení (rozložení barev jako na obrázku) nám druhou barvu napište do kolonky poznámka. Na obrázku je barevné provedení wenge/capuccino akryl.

Součástí patrové postele Hanka jsou také dvě velké zásuvky, které poskytnou dostatek úložného prostoru. Jistě oceníte také rošty i matrace z PUR pěny, které poskytnou ložnou plochu na horní a spodní posteli o rozměru 90×200 cm a na přistýlce o rozměru 90×190 cm. Výška matrací je 8 cm.

Žebřík na poschoďové posteli Hanka je standardně ustavený na levé straně postele. V případě zájmu, je možno objednat postel s žebříkem na pravé straně. Stačí když nám tuto informaci napíšete při vyplňování objednávky do kolonky poznámka.

Hlavní technické údaje :

Délka- 210 cm
Výška- 175 cm
Volný prostor mezi lůžky- 70 cm
Šířka- 97 cm
Nosnost- 3×80 kg
Material- masiv borovice
Dodáváno v demontu, vyrobeno v EU.

Výrobce MEBLOBED
Barevné provedení postele 01. Přírodní
Barevné provedení postele 02. Buk
Barevné provedení postele 03. Capri
Barevné provedení postele 04. Dub
Barevné provedení postele 06. Grafit
Barevné provedení postele 10. Olše
Barevné provedení postele 11. Oranžová
Barevné provedení postele 13. Bílá akryl
Barevné provedení postele 20. Wenge
Barevné provedení postele 24. Capuccino akryl
Termín expedice ( old ) 3-5 týdnů
Materiál masiv