Poschoďová postel pro dvě děti elko DOMINO D908, masiv smrk

25173 Kč

Český výrobek ano, Termín expedice ( old ) 20-30 dní, Materiál masiv, Materiál masiv smrk, Rozměr 90×200 cm, Barva – odstín přírodní lak, Barva – odstín světlé odstíny, Místo určení dětský pokoj, Místo určení studentský pokoj, Vybavení postele bez úlož. prostoru, Značka / řada nábytek Domino, Barva – odstín smrk & borovice

Poschoďová postel pro dvě děti elko DOMINO D908, masiv smrk

Poschoďová postel pro dvě děti elko DOMINO D908

Poschoďová postel pro dvě děti elko DOMINO D908 patří do nábytkové řady Domino, jejíž předností je variabilita – postele nabízejí možnosti dokupovat doplňující prvky a tím zvýšit nebo přestavět postel na libovolný typ palandy nebo poschoďovou postel zase zpětně snížit nebo rozložit na dvě klasické lůžka.

Tato patrová postel je vyrobená z kvalitních materiálů a vyznačuje se vysokou kvalitou zpracování. Je vyrobená z masivu smrku  o síle 2,5 cm s povrchovou úpravou zdravotně nezávadného vodouředitelného ekologického laku. Všechny hrany a rohy postele jsou dokonale zakulaceny.

Dětská postel se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování a zaujme zajímavým designem ve tvaru L. K výstupu na tuto patrovou postel slouží pohodlný dřevěný žebřík, který je v ceně postele. Žebřík může být libovolně umístněn na pravé nebo levé straně postele, navíc si můžete vybrat, jestli má být šikmý, rovný nebo s otvory.

K postelím Domino lze dokoupit i doplňkové zboží jako jsou např. látkové domečky, tunely, skluzavky, houpačky, lezecké stěny, psací stoly, skříně, komody aj. – díky těmto prvkům vytvoříte svým dětem krásné pokoje, které poskytnou vše co dítě potřebuje – prostor pro spaní, hraní i studium.

Pod spodní postel je možné umístnit úložné prostory. Pro malé děti můžete na spodní postel nasadit přenosnou dětskou zábranu. Horní postel je opatřena zábranou jako ochrana proti pádu. Pro větší pohodlí můžete zábrany opatřit látkovými chrániči.

Postel je dodávána bez roštů a matrací 90×200 cm, textilních doplňků a dekorací. V ceně postele je vše zobrazené na perokresbě, bez roštu.

Hlavní technické údaje :

délka: 210,5 cm
šířka: 98,5 cm
výška: 186 cm
výška k bočnici: 35 cm (spodní postel)
výška pod postelí: 25 cm (spodní postel)
prostor pod postelí: 143 cm
tloušťka materiálu-2,5 cm
nosnost: 2×120 kg
vyrobeno v České republice
dodáváno v demontu

Výrobce DOMESTAV
Český výrobek ano
Termín expedice ( old ) 20-30 dní
Materiál masiv
Materiál masiv smrk
Rozměr 90×200 cm
Barva – odstín přírodní lak
Barva – odstín světlé odstíny
Místo určení dětský pokoj
Místo určení studentský pokoj
Vybavení postele bez úlož. prostoru
Značka / řada nábytek Domino
Barva – odstín smrk & borovice