Poschoďová postel pro 3 děti RONALD, masiv borovice

16260 Kč

Barevné provedení postele 01. Přírodní, Barevné provedení postele 02. Buk, Barevné provedení postele 03. Capri, Barevné provedení postele 04. Dub, Barevné provedení postele 06. Grafit, Barevné provedení postele 10. Olše, Barevné provedení postele 11. Oranžová, Barevné provedení postele 13. Bílá akryl, Barevné provedení postele 20. Wenge, Barevné provedení postele 24. Capuccino akryl, Termín expedice ( old ) 3-5 týdnů, Materiál masiv

Poschoďová postel pro 3 děti RONALD, masiv borovice

Poschoďová postel pro 3 děti RONALD je vyrobená z masivu borovice s povrchovou úpravou průhledným ekologickým lakem. Postel je možné nechat namořit – na výběr je velké množství odstínů, které navíc můžete libovolně kombinovat, rám postele, žebřík, výplně čel a čela zásuvek mohou mít odlišnou barvu (na obrázku kombinace přírodní – grafit). V případě zájmu o kombinaci dvou barev postele to prosím uveďte do pozmánky při objednávce.

Díky možnosti nakombinovat barevně postel dle vašich požadavků, vytvoříte z této postele jedinečný kus dětského nábytku, který si vaše děti zamilují. Spodní lůžko je opatřeno praktickou zábranou, která poskytne dostatek bezpečí dítěte při spánku. V případě potřeby lze zábranu demontovat.

Povrch materiálu této patrové postele pro 3 děti je lehce strukturovaný. Tato hezká dětská postel zaujme svými čely, které podtrhují její krásu. Dětská postel se bude líbit každému dítěti a vhodně doplní dětský nábytek vyrobený z masivu borovice. Dětská palanda je rozložitelná na dvě samostatné postele.

Cena postele je včetně 3 ks roštů, 3 ks matrací z PUR pěny (2x 90x200x8 cm, 1x 90×190) a 2 ks šuplíků, které se nacházejí ve spodní části a jsou vybaveny kolečky zajišťující jednoduchou manipulaci. Výška šuplíkové časti je cca 22 cm.

Postel je dodávána s žebříkem určeným k připevnění na levou stranu, v případě, že chcete, aby byl žebřík umístěn na pravé straně, uveďte prosím tento požadavek do poznámky u objednávky.

Hlavní technické údaje :

délka: 208 cm
šířka: 97 cm
výška: 175 cm
výška mezi postelemi: 70 cm
nosnost: 3×80 kg
vyrobeno v EU
dodáváno v demontu

Výrobce MEBLOBED
Barevné provedení postele 01. Přírodní
Barevné provedení postele 02. Buk
Barevné provedení postele 03. Capri
Barevné provedení postele 04. Dub
Barevné provedení postele 06. Grafit
Barevné provedení postele 10. Olše
Barevné provedení postele 11. Oranžová
Barevné provedení postele 13. Bílá akryl
Barevné provedení postele 20. Wenge
Barevné provedení postele 24. Capuccino akryl
Termín expedice ( old ) 3-5 týdnů
Materiál masiv