Palanda posuvná DOMINO D910/BC, masiv buk

30942 Kč

Výběr provedení – moření 01.Buk cink – lak, Výběr provedení – moření 02.Buk cink – bílá, Český výrobek ano, Materiál masiv, Materiál masiv buk, Rozměr 90×200 cm, Barva – odstín přírodní lak, Barva – odstín bílá, Barva – odstín světlé odstíny, Místo určení dětský pokoj, Místo určení studentský pokoj, Vybavení postele bez úlož. prostoru

Palanda posuvná DOMINO D910/BC, masiv buk

Palanda posuvná DOMINO D910/BC

Palanda posuvná DOMINO D910/BC je vyrobena z masivního buku v parketovém provedení znavém cink, s povrchovou úpravou lak natur. Tato dětská postel se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování a je navržena tak, aby byla bezpečná.

Tato palanda patří do jedné z nejoblíbenější a nejprodávanější nábytkové řady Domestav Domino – masiv buk, která nabízí velkého množství postelí ke kterým můžete libovolně dokupovat doplňující prvky a tím postel zvýšit nebo přestavět na libovolný typ palandy nebo palandu zase zpětně snížit nebo rozložit na dvě klasické postele.

Dále tato nábytková řada nabízí velké množství doplňkového zboží jako jsou např. látkové domečky, tunely, stany, skluzavky, houpačky, lezecké stěny aj.

Dokoupením látkového domečku bude tato postel krásným doplňkem každého dětského pokoje. Látkový domeček poskytuje dětem k jejich hrám potřebný pocit soukromí. Dále lze dokoupit látkový tunel nebo polštářky ve stejném barevném provedení a díky tomu krásně doplníte celkovový vzhled dětské postele.

K výstupu na palandu slouží pohodlný dřevěný žebřík. Bezpečnost výstupu je u zvýšených postelí a paland docílena speciální protiskluzovou úpravou. Horní postel je opatřena zábranou jako ochrana proti pádu. Pro větší pohodlí můžete zábrany opatřit látkovými chrániči.

Pod spodní postel je možné umístnit úložné prostory. Pro malé děti můžete na spodní postel nasadit přenosnou dětskou zábranu na postel.

Součástí ceny dětské postele je žebřík, který může být libovolně umístněn na pravé nebo levé straně postele. Navíc si můžete vybrat, jestli má být rovný nebo šikmý.

Postel je dodávána bez roštů a dětských matrací 90×200 cm, bez textilních doplňků a dekorací.

Hlavní technické údaje :

šířka-210,5-409 cm
hloubka-98,5 cm
výška-186 cm
prostor pod postelí-143 cm
tloušťka materiálu-2,5 cm
nosnost rámu postele:120 kg
dodáváno v demontu, vyrobeno v ČR

Výrobce DOMESTAV
Výběr provedení – moření 01.Buk cink – lak
Výběr provedení – moření 02.Buk cink – bílá
Český výrobek ano
Materiál masiv
Materiál masiv buk
Rozměr 90×200 cm
Barva – odstín přírodní lak
Barva – odstín bílá
Barva – odstín světlé odstíny
Místo určení dětský pokoj
Místo určení studentský pokoj
Vybavení postele bez úlož. prostoru