Greengel bio-ex, taštičková matrace, 90×200, 21cm

7 710 

Katalogové číslo: 12974 Kategorie: ,

Popis

Termín expedice ( old ) ⭐ 12-20 dní
Rozměr ⭐ 90×200 cm
Místo určení ⭐ studentský pokoj
Délka záruky ⭐ 4 roky

Pružinová matrace Greengel bio-ex 90×200 cm je vhodná pro zákazníky, kteří mají v oblibě středně tvrdé matrace. Její speciální složení zajistí kvalitní a komfortní spánek. Složení matrace Greengel bio-ex Jádro matrace Greengel bio-ex je složeno z 350 taštičkových pružin uložených samostatně v netkané textilii. Měkčí stranu matrace tvoří chladivá pěna Greengel podpořena elastickou pěnou Nightfly. Použitím této kombinace vzniká vysoce komfortní plocha, která zajišťuje ideální oporu páteře. Tužší stranu matrace Greengel bio-ex tvoří antibakteriální pěna s úpravou Sanitized, která chrání matraci před houbami a plísněmi. Zaručuje delší životnost matrace a je vhodná pro alergiky. Kvalitní potah Matrace Greengel bio-ex 90×200 cm je opatřena prošívaným potahem ALGUA. Potah ALGUA obsahuje vlákna obohacena o speciální mikrokapsle s extraktem z mořských řas Spirulina. Tyto kapsle v průběhu spánku postupně uvolňují vitamíny, minerální látky, železo, betakaroten, antioxidanty a proteiny, které mají příznivý vliv na lidskou pokožku. Potah je snímatelný a pratelný na 60°C. Ani po vyprání potah neztrácí své vlastnosti, mikrokapsle s extraktem z mořských řas jsou odolné vysokým teplotám a vlhkosti. Nosnost matrace a vhodné rošty Na matraci Greengel bio-ex si můžete zvolit měkčí nebo tvrdší stranu. Matrace je rozdělena do 7-ti zón tuhosti. Nosnost do 135 kg. Výška matrace 21 cm. Matrace je vhodná na deskový rošt nebo na hustý laťový rošt jehož laťky mají mezi sebou odstupy max. 2,5 cm. Komu bude matrace vyhovovat? Matrace Greengel bio-ex 90×200 cm je určena pro zákazníky, kteří jsou zvyklí na středně tuhou matraci. Luxusní taštičková matrace poskytuje ideální podporu hlavy, ramen, trupu, boku a nohou, tím zabezpečuje ideální oporu páteře. Technické údaje: Rozměr: 90×200 cm Výška matrace: 21 cm Nosnost: 135 kg Celková tuhost: středně tuhá

Časté otázky

Cena za Greengel bio-ex, taštičková matrace, 90×200, 21cm je 7710 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Greengel bio-ex, taštičková matrace, 90×200, 21cm si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 12974.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

BIO matrace - V kategorii BIO matrace najdete široký výběr matrací vyrobených z přírodních materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zdraví. Tyto matrace jsou vhodné pro lidi s alergiemi a citlivou pokožkou. Vyberte si z naší nabídky kvalitní BIO matrací a získejte zdravý a pohodlný spánek. Podobné produkty: Zdravotní matrace MALAGA 200×200 , líná pěna + studená BIO pěna, Tvrdší ortopedická matrace Biogreen XXL, 160×200 cm, výška 25 cm, 170 kg, studená pěna, 7 let záruka, Tvrdší zdravotní matrace Biotherm XXL, 2x kokos, 160 kg, studená pěna, 160 x 200 cm, Matrace Kolos Bio ecology 80x200cm, latex-gel pěna, 1+1 zdarma

Inspirace a tipy

Matrace a jejich vliv na kvalitu spánku – jak si zlepšit spánek

Matrace a jejich vliv na kvalitu spánku – jak si zlepšit spánek

Matrace hrají klíčovou roli při zlepšování kvality spánku. Pokud spíte na nesprávné matraci, může to vést k bolestem zad, špatnému držení těla a snížení produktivity během dne. Doporučuje se vybrat si matraci podle svých preferencí a potřeb. Pokud máte problémy se spánkem, změna matrace může být řešením.
Jak vytvořit dokonalou atmosféru pro spánek ve vaší ložnici

Jak vytvořit dokonalou atmosféru pro spánek ve vaší ložnici

Vytvoření dokonalé atmosféry pro spánek ve vaší ložnici může být klíčem k lepšímu zdraví a pohodě. Některé jednoduché kroky, jako je snížení teploty, ztlumení světel a použití relaxačních vůní, mohou pomoci zlepšit kvalitu vašeho spánku. Přečtěte si náš průvodce, jak vytvořit ideální prostředí pro spánek a užijte si klidnou noc.
Jak zvolit správný rošt do postele – tipy pro zdravý spánek

Jak zvolit správný rošt do postele – tipy pro zdravý spánek

Když přemýšlíte o kvalitním spánku, nemůžete opomenout správný rošt do postele. Jak ale vybrat ten správný? Nenechte se zmást cenou a vsaďte na kvalitu. Mějte na paměti svou váhu a zdravotní problémy. A nezapomeňte, že nejlepší rošt je ten, který vám vyhovuje a zaručí vám zdravý spánek.