Greengel bio-ex, taštičková matrace, 80×200, 21cm

7 710 

Katalogové číslo: 12973 Kategorie: ,

Popis

Termín expedice ( old ) ⭐ 12-20 dní
Rozměr ⭐ 80×200 cm
Místo určení ⭐ studentský pokoj
Délka záruky ⭐ 4 roky

Pružinová matrace Greengel bio-ex 80×200 cm je vhodná pro zákazníky, kteří mají v oblibě středně tvrdé matrace. Její speciální složení zajistí kvalitní a komfortní spánek. Složení matrace Greengel bio-ex Jádro matrace Greengel bio-ex je složeno z 350 taštičkových pružin uložených samostatně v netkané textilii. Měkčí stranu matrace tvoří chladivá pěna Greengel podpořena elastickou pěnou Nightfly. Použitím této kombinace vzniká vysoce komfortní plocha, která zajišťuje ideální oporu páteře. Tužší stranu matrace Greengel bio-ex tvoří antibakteriální pěna s úpravou Sanitized, která chrání matraci před houbami a plísněmi. Zaručuje delší životnost matrace a je vhodná pro alergiky. Kvalitní potah Matrace Greengel bio-ex 80×200 cm je opatřena prošívaným potahem ALGUA. Potah ALGUA obsahuje vlákna obohacena o speciální mikrokapsle s extraktem z mořských řas Spirulina. Tyto kapsle v průběhu spánku postupně uvolňují vitamíny, minerální látky, železo, betakaroten, antioxidanty a proteiny, které mají příznivý vliv na lidskou pokožku. Potah je snímatelný a pratelný na 60°C. Ani po vyprání potah neztrácí své vlastnosti, mikrokapsle s extraktem z mořských řas jsou odolné vysokým teplotám a vlhkosti. Nosnost matrace a vhodné rošty Na matraci Greengel bio-ex si můžete zvolit měkčí nebo tvrdší stranu. Matrace je rozdělena do 7-ti zón tuhosti. Nosnost do 135 kg. Výška matrace 21 cm. Matrace je vhodná na deskový rošt nebo na hustý laťový rošt jehož laťky mají mezi sebou odstupy max. 2,5 cm. Komu bude matrace vyhovovat? Matrace Greengel bio-ex 80×200 cm je určena pro zákazníky, kteří jsou zvyklí na středně tuhou matraci. Luxusní taštičková matrace poskytuje ideální podporu hlavy, ramen, trupu, boku a nohou, tím zabezpečuje ideální oporu páteře. Technické údaje: Rozměr: 80×200 cm Výška matrace: 21 cm Nosnost: 135 kg Celková tuhost: středně tuhá

Časté otázky

Cena za Greengel bio-ex, taštičková matrace, 80×200, 21cm je 7710 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Greengel bio-ex, taštičková matrace, 80×200, 21cm si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 12973.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

BIO matrace - V kategorii BIO matrace najdete široký výběr matrací vyrobených z přírodních materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zdraví. Tyto matrace jsou vhodné pro lidi s alergiemi a citlivou pokožkou. Vyberte si z naší nabídky kvalitní BIO matrací a získejte zdravý a pohodlný spánek. Podobné produkty: Matrace MALAGA 85×200 1+1 Zdarma, studená BIO + líná pěna, Matrace MALAGA 80×190 1+1 Zdarma, studená BIO + líná pěna, Zdravotní matrace MALAGA 200×200 , líná pěna + studená BIO pěna, BIO matrace KORFU 140×200, studená pěna – 7 zón

Inspirace a tipy

Jak si vybrat správný polštář pro boj s nespavostí

Jak si vybrat správný polštář pro boj s nespavostí

Když trpíte nespavostí, může být správný polštář tou správnou volbou. Vyberte si správnou velikost a tuhost, ať vám váš nový polštář pomůže k lepšímu spánku. Ať už preferujete péřové nebo syntetické, s tímto průvodcem si snadno vyberete ten správný!
Proč zvolit BIO matrace – Prospěch pro vaše zdraví i přírodu

Proč zvolit BIO matrace – Prospěch pro vaše zdraví i přírodu

Pokud se zajímáte o své zdraví i o přírodu, měli byste zvážit koupi BIO matrace. Tyto matrace jsou vyrobeny z přírodních materiálů bez použití chemikálií a jsou zcela recyklovatelné. Navíc poskytují skvělou podporu pro vaše tělo a pomáhají vám získat kvalitnější spánek. Vyberte si BIO matraci a učiňte krok k lepšímu zdraví a udržitelnému životnímu stylu!
Zdravotní matrace – co je to a jaké jsou jejich výhody

Zdravotní matrace – co je to a jaké jsou jejich výhody

Zdravotní matrace jsou speciální druh matrace, který pomáhá udržovat zdraví vašeho těla. Tyto matrace jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální podporu a tlumení pro vaše klouby a páteř. Díky tomu se můžete cítit odpočatí a osvěžení ráno a snížit tak riziko bolesti zad a dalších zdravotních problémů. Pokud tedy hledáte způsob, jak zlepšit svůj spánek a zdraví, zdravotní matrace jsou skvělou volbou.