Ortopedická matrace GUARD ANTIBACTERIAL 140×210, 140Kg, 20cm

22176 Kč

Termín expedice ( old ) 12-20 dní, Místo určení studentský pokoj, Místo určení ložnice, Místo určení hotelový pokoj, Typ matrace studená pěna, Počet zón 7, Délka záruky 5 let, Značka / řada spaní Tropico, Tuhost matrace střední, Rozměr 140×210 cm, Tuhost matrace měkčí až střední, Nosnost ( na osobu ) 140 kg

Ortopedická matrace GUARD ANTIBACTERIAL 140×210, 140Kg, 20cm

Ortopedická matrace GUARD ANTIBACTERIAL 140×210 patří mezi 20 cm vysoké středně tuhé oboustranné matrace s nosností 140 Kg. Jednu stranu matrace tvoří povrchová vrstva z hybridní pružné pěny se speciálním CUBE profilováním. Druhá strana je tvořená  HR studenou pěnou Flexi.

Matraci GUARD můžeme doporučit pro muže i ženy všech váhových kategorií.  Díky zpevněné kontstrukci bočních stran matrace napomůže při vstávání a ulehání.

Špičkový potah Medical s přírodními vlákny Tencel a Lyocell zajistí dostatečné provětrání a  bezpečnou ochranu před roztoči a mikroorganismy.

FEST-BOK systém = ochrana proti deformaci boků matrace

Matrace GUARD ANTIBACTERIAL v sobě ukrývá speciální systém zpevněných boků. Nejen starší lídé, ale i osoby se sníženou pohyblivostí zcela jistě ocení, že se při vstávání či ulehání na postel nedeformuje boční hrana matrace.

Tyto boční strany jsou totiž opatřeny speciální vrstvou vyztužené pěny, která boční deformaci přesvědčivě zamezí. Vstávání a ulehání na postel tak bude s matrací GUARD velmi pohodlné.

 

Složení matrace GUARD ANTIBACTERIAL

Matrace GUARD 140×210 patří mezi vyšší oboustranné matrace o celkové výšce včetně potahu ca 20cm.

Jednu stranu matrace tvoří ca 9 cm vysoká vrstva Hybridní pěny BLUE ( modrá vrstva ), která v sobě spojuje vzdušnost a pružnost studené pěny a přizpůsobivost paměťové pěny.  Povrchová profilace CUBE skvěle reaguje na tlak čímž optimalizuje jeho rozložení.

Z druhé strany matrace se nachází ca 9 cm vysoká bílá vrstva HR studené pěny Flexifoam. Tato strana je pocitově o něco tužší a odolnější vůči deformacím. Díky této pěně je zajištěna stabilita a dlouhá životnost celé matrace.

Boční strany ( systém FEST-BOK ) tvoří Flexifoam pěna bránící prosedění okraje matrace.

Antialergický potah MEDICAL s přírodními vlákny

Matrace GUARD je vyráběna se snimatelným a pratelným potahem Medical Concept. Jedná se o svěží potah s přírodními vlákny Tencell a Lyocell, které výborně pracují s vlhkostí a omezují tak riziko pocení. Středová část potahu je opatřená Thermo control mřížkou, díky které dovede jádro matrace dobře větrat.

Potah je pečlivě prošitý dutým vláknem a je pratelný v pračce na 60°C. Gramáž potahu je cca 280g/m2.

Manipulace, vybalení matrace

Matrace se dodává v celku, rozměr přepravního balení je stejný jako rozměr matrace – tj. 140x210x20 cm. Hmotnost matrace při tomto rozměru je ca 26 kg. Matrace je zabalena ve dvou pevných igelitových obalech, které ji chrání proti znečištění při přepravě. Po vybalení z obalu je možno matraci ihned používat.

Test komfortu při ležení a spánku

Matraci GUARD ANTIBACTERIAL jsme otestovali ve dvojici – muž o hmotnosti 95kg a žena o hmotnosti 65kg (odborný fyzioterapeut). Strana s hybridní BLUE pěnou je pocitově měkčí a při tělesné zátěži se více tvaruje a přizpůsobuje tělu. Tato strana bude vhodná při poloze spánku na boku.

Na straně se studenou pěnou Flexifoam se leží také skvěle. Tato strana je pocitově tužší a bude vhodná pro spánek a odpočinek v poloze na břichu nebo na zádech. Celková tvrdost matrace je pocitově střední.

Technické údaje:

rozměr: 140×210 cm
počet zón: 7
výška matrace: ca 20 cm
nosnost: 140 kg
tvrdost na stupnici 1-5: 2/3
vyrobeno v ČR
Záruka 2 roky, na proležení jádra 5 let

Výrobce TROPICO
Termín expedice ( old ) 12-20 dní
Místo určení studentský pokoj
Místo určení ložnice
Místo určení hotelový pokoj
Typ matrace studená pěna
Počet zón 7
Délka záruky 5 let
Značka / řada spaní Tropico
Tuhost matrace střední
Rozměr 140×210 cm
Tuhost matrace měkčí až střední
Nosnost ( na osobu ) 140 kg