Ortopedická matrace ERGOSTRETCH – sada k rozkládací posteli 80×200, 2x40x200 (půlená)

14190 Kč

Termín expedice ( old ) 20-30 dní, Rozměr 160×200 cm, Místo určení studentský pokoj, Místo určení ložnice, Místo určení hotelový pokoj, Typ matrace studená pěna, Počet zón 7, Délka záruky 4 roky, Značka / řada spaní Materasso, Tuhost matrace střední, Tuhost matrace střední až tvrdší, Nosnost ( na osobu ) 130 kg

Ortopedická matrace ERGOSTRETCH – sada k rozkládací posteli 80×200, 2x40x200 (půlená)

Tuto sadu matrací tvoří hlavní matrace 80×200 a půlená matrace 2x40x200 cm. Celková maximální plocha po rozkladu je 160×200 cm. Sada je určena k rozkládacím postelím např DUO a dalším, které nabízí kombinaci pohodlné pohovky i prostorného lůžka jak pro každodení spaní jedné osoby, tak i přespání dvou osob.

Ortopedická matrace ERGOSTRETCH patří mezi 18 cm vysoké oboustranné matrace s nosností do 130 Kg. Jednu stranu matrace tvoří povrchová vrstva HR studené pěny o vyšší hustotě, druhá strana je tvořená komfortní značkovou pěnou Nightfly. Obě povrchové vrstvy disponují speciálním zdravotním fyzio profilováním.

Matraci ERGOSTRETCH můžeme doporučit pro muže i ženy všech váhových kategorií. Díky revoluční Stretch profilaci matrace napomůže při zdravotních problémech s páteří a se zádovým svalstvem.

Špičkový potah Aloe Vera jistě ocení nejen alergici.

Stretch systém = protažení a uvolňování páteře při spánku

Matrace ERGOSTRETCH v sobě ukrývá jedinečný fyziologický systém uvolňování těla a páteře. Při zatížení lidským tělem dochází k rovnoměrnému roztahování povrchové vrstvy matrace. Tímto procesem je docíleno jemného protahování páteře a pozvolného uvolňování svalstva v oblasti zad.

Při jemném protahování je napomáháno celkovému uvolnění svalového napětí a komplexní regeneraci zádové oblasti. Díky fyziosystému protahování dochází k zlepšení krevního oběhu a spánek na matraci ERGOSTRETCH je opravdu kvalitní.

Skvělé složení matrace ERGOSTRETCH

Matrace ERGOSTRETCH patří mezi oboustranné matrace o celkové výšce včetně potahu ca 18cm. Jádro matrace ( světle oranžová barva ) je vyrobeno z ca 4 cm vysoké kvalitní pěny Eliocell. Jádro skvěle reaguje na tlak čímž optimalizuje jeho rozložení.

Z jedné strany je na povrchu matrace ca 7 cm vysoká vrstva značkové pěny Nightfly ( tmavě šedá barva ) se zdravotním fyzio profilováním. Vyniká skvělým komfortem a vysokou odolností vůči deformacím. Tato strana je celkově měkčí a skvěle se dovede přizpůsobit tvaru těla a páteře.

Z druhé strany matrace se nachází ca 5cm vysoká oranžová vrstva HR studené pěny o vysoké hustotě 45Kg/m3 , s povrchovým speciálním zdravotním fyzio profilováním ( systém již popsán výše ). Tato strana matrace bude vyhovovat zejména osobám, které preferují polohu při spánku na zádech či břiše.

Výborný potah Aloe Vera

Kvalitní potah Aloe Vera s antialergickou úpravou, jenž vyniká skvělým poměrem „výkon“/cena. Vlákna se tkají při vysokých teplotách, což je základem jejich antialergických vlastností. Celý potah je pečlivě prošitý dutým vláknem. Potah je možné rozepnout na 2 samostatné poloviny a prát v pračce na 60°C. Gramáž potahu je 200g/m2, složení je 100% PES.

Výrobce MATERASSO
Termín expedice ( old ) 20-30 dní
Rozměr 160×200 cm
Místo určení studentský pokoj
Místo určení ložnice
Místo určení hotelový pokoj
Typ matrace studená pěna
Počet zón 7
Délka záruky 4 roky
Značka / řada spaní Materasso
Tuhost matrace střední
Tuhost matrace střední až tvrdší
Nosnost ( na osobu ) 130 kg