Obývací stěna s úložným prostorem a skříňkami GENTA, bílá/černá

4990.00 Kč

Distribuce CZ, Šířka 210 cm, Hloubka 42 cm, Materiál DTD deska, Výška 180 cm, Povrchová úprava ABS hrana, Lamino, , , , , ,

Obývací stěna s úložným prostorem a skříňkami GENTA, bílá/černá

Dlouhodobá spokojenost s kvalitní obývací stěnou GENTA.

Obývací stěna s úložným prostorem a skříňkami GENTA, bílá/černá
Kvalitním a praktickým doplňkem každého obývacího pokoje je bez pochyby obývací stěna, která dokonale doplní místo a poskytne vám spoustu úložného prostoru, kterého není nikdy dost. Jednoduché linie a precizní design obývací stěny GENTA si  zaručeně získají vaší pozornost. Moderní vzhled a skvělá barevná kombinace se hodí do jakéhokoliv interiéru obývacího pokoje. 
Sestava se skládá z RTV stolku, komody, závěsné skříňky a police. Určitě oceníte praktický úložný prostor, protože do něj můžete uložit velké množství věcí a ozdobit tak celkový vzhled stěny.
GENTA je vyrobena z kvalitní laminované dřevotřísky a může se hrdě chlubit ABS hranami. ABS hrany nejsou jen pro pouhý vzhledový efekt, ale plní také důležitou ochranou funkci, a to především proti mechanickému poškození a vniku vlhkosti do materiálu, které by způsobilo jeho bobtnání a nenávratné poškození. Zajímavé barevné provedení tvoří bílá barva korpusu a černá barva dvířek. 

TV stolek (ŠxHxV):160x42x32 cm
Komoda (ŠxHxV):50x32x70 cm
závěsná vitrína (ŠxHxV):50x22x67,5 cm
police (ŠxHxV): 60x18x20 cm
praktický úložný prostor
elegance
moderní design
nadčasová barevná kombinace

Výrobce
Distribuce CZ
Šířka 210 cm
Hloubka 42 cm
Materiál DTD deska
Výška 180 cm
Povrchová úprava ABS hrana, Lamino