Maxi-drew Maxi-drew Postel LENA 140 x + sendvičová matrace + rošt

8390.00 Kč

Výrobce Maxi-drew, Distribuce CZ, Šířka 148 cm, Vnitřní šířka postele 140 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Čelo ano, Set postele ano, Úložný prostor ne, Materiál Borovice, Délka 209 cm, Výška uložení roštu 25 cm, Prostor pro šuplík 22 cm

Maxi-drew Maxi-drew Postel LENA 140 x + sendvičová matrace + rošt

Ušetřete a pořiďte si postelový set! Postel, matrace a rošt za výhodnou cenu.

Postel LENA 140 x 200 cm
Je vyrobena z masivního borovicového dřeva o tloušťce 2,8 cm, díky kterému je velmi stabilní. Postel je opatřena dvojitou vrstvou ekologického laku. Nohy postele jsou o rozměrech 5,5 x 5,5 cm. Postel lze snadno zkombinovat i s dalším ložnicovým vybavením. V naší nabídce naleznete noční stolky, nebo šuplíky ve stejném barevném provedení.
Matrace Senza
Pokud váháte jakou matraci pořídit, tak bychom vám rádo doporučili tuto oboustrannou sendvičovou matraci Senza, která nabízí oboustranné použití s masážním profilem. Střed matrace je vyroben z vysoce kvalitního pojeného polyuretanu pro zajištění vyšší nosnosti. Ložní plochy jsou poté tvořeny PUR pěnou a jsou pokryty sedmizónovými anatomickými profily. Obě strany matrace mají tedy 7 zónovou anatomickou profilaci pro optimální podporu a provzdušnění lůžka, což napomáhá uvolnění svalstva. Matrace se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytuje oporu v oblasti krku a hlavy. Vyzkoušejte novou oboustrannou sendvičovou matraci Senza a užijte si maximální pohodlí při spánku.

sedm anatomických zón
oboustranná
kvalitní pěny a tvrdší jádro
doporučená nosnost: 120 kg
výška jádra matrace: 14 cm
střední tvrdost
doporučené uložení – pevný nebo polohovací lamelový rošt

Potah Celina – na dotek příjemný základní potah matrace. Jde o nesním

Výrobce Maxi-drew
Výrobce Maxi-drew
Distribuce CZ
Šířka 148 cm
Vnitřní šířka postele 140 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Čelo ano
Set postele ano
Úložný prostor ne
Materiál Borovice
Délka 209 cm
Výška uložení roštu 25 cm
Prostor pro šuplík 22 cm