Maxi-drew Maxi-drew Postel JAS 70 x + pěnová matrace + rošt

4409.00 Kč

Výrobce Maxi-drew, Distribuce CZ, Vnitřní šířka postele 70 cm, Vnitřní délka postele 160 cm, Set postele ano, Úložný prostor ne, Čelo ano, Šířka 169 cm, Materiál Borovice, Délka 78 cm, Výška uložení roštu 25 cm, Prostor pro šuplík 21 cm

Maxi-drew Maxi-drew Postel JAS 70 x + pěnová matrace + rošt

Kompletní, cenově výhodný, postelový set! Dopřejte svým dětem klidný spánek v posteli z  ekologického, přírodního materiálu.

Postel JAS 70 x 160 cm
Je vyrobena z masivního borového dřeva a nabízí ložnou plochu v rozměru 70 x 160 cm. Postel je vyrobena z masivu o tloušťce 3 cm, což zaručuje patřičnou pevnost a stabilitu lůžka. Povrchová úprava je provedena zdravotně nezávadným vodouředitelným ekologickým lakem. 
Pěnová matrace LEON
Oporou pro vyvíjející se tělo Vašeho dítěte je kvalitní pěnová matrace o síle 8 cm. Střední tuhost moderní polyuretanové pěny a pohodlný, nekrčící se potah, to jsou záruky spokojeného a nerušeného spánku pro dítě i pro Vás. Pro případ nehody je potah snadno snímatelný a lze jej prát v pračce. 

polyuretanová pěna
tvrdost 2-měkká
antialergický materiál
oboustranná
pratelný a snímatelný potah, 40°C

Rošt EASY NV
Skladný a vtipně řešený prkenný rošt Easy NV pak zajistí matraci perfektní větrání. Rošt se skládá z dvanácti latí o šíři 6 cm.

výška: 2 cm
šířka: 5,5 cm
počet lamel: 12
nastavení tuhosti lamel: ne
bez polohování

Výrobce Maxi-drew
Výrobce Maxi-drew
Distribuce CZ
Vnitřní šířka postele 70 cm
Vnitřní délka postele 160 cm
Set postele ano
Úložný prostor ne
Čelo ano
Šířka 169 cm
Materiál Borovice
Délka 78 cm
Výška uložení roštu 25 cm
Prostor pro šuplík 21 cm