Maxi-drew Maxi-drew Postel EUREKA 80 x + sendvičová matrace + rošt

3690.00 Kč

Výrobce Maxi-drew, Distribuce CZ, Vnitřní šířka postele 80 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Čelo ano, Set postele ano, Úložný prostor ne, Šířka 88 cm, Materiál Borovice, Délka 205 cm, Výška uložení roštu 25 cm, Prostor pro šuplík 22 cm

Maxi-drew Maxi-drew Postel EUREKA 80 x + sendvičová matrace + rošt

Představujeme Vám plně vybavený set vhodný do každé domácnosti!
Postel EUREKA 80 x 200 cm
Postel Eureka je vyrobena z borovicového masivu tloušťky 2,6 cm, který nabízíme ve čtyřech barevných provedeních. I když postel působí vzdušně, tak je velmi odolná a stabilní. Design postele se ubírá v duchu moderního minimalismu, nehledejte tedy  na ní žádné zbytečné ozdoby. Postel Nika sází na jednoduché a do detailu dotažené linie.
Sendvičová matrace Senza
Pokud váháte jakou matraci pořídit, tak bychom vám rádo doporučili tuto oboustrannou sendvičovou matraci Senza, která nabízí oboustranné použití s masážním profilem. Střed matrace je vyroben z vysoce kvalitního pojeného polyuretanu pro zajištění vyšší nosnosti. Ložní plochy jsou poté tvořeny PUR pěnou a jsou pokryty sedmizónovými anatomickými profily. Obě strany matrace mají tedy 7 zónovou anatomickou profilaci pro optimální podporu a provzdušnění lůžka, což napomáhá uvolnění svalstva. Matrace se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytuje oporu v oblasti krku a hlavy. Vyzkoušejte novou oboustrannou sendvičovou matraci Senza a užijte si maximální pohodlí při spánku.

sedm anatomických zón
oboustranná
kvalitní pěny a tvrdší jádro
doporučená nosnost: 120 kg
výška jádra matrace: 14 cm
střední tvrdost
doporučené uložení – pevný nebo polohovací lamelový rošt

Potah Celina – na dotek příjemný základní potah matrace. Jde o nesnímatelný (a tudíž neprateln

Výrobce Maxi-drew
Výrobce Maxi-drew
Distribuce CZ
Vnitřní šířka postele 80 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Čelo ano
Set postele ano
Úložný prostor ne
Šířka 88 cm
Materiál Borovice
Délka 205 cm
Výška uložení roštu 25 cm
Prostor pro šuplík 22 cm