Maxi-drew Maxi-drew Pěnová matrace Bianco 80 x 160 x 8 cm

1190.00 Kč

Výrobce Maxi-drew, Složení matrace polyuretanová pěna, Vlastnosti matrace antialergický materiál, antibakteriální materiál, oboustranná, Potah pratelný, 40 °C, snímatelný, Distribuce CZ, Tuhost matrace (1-5) 2 – měkká, Šířka 80 cm, Délka 160 cm, , , ,

Maxi-drew Maxi-drew Pěnová matrace Bianco 80 x 160 x 8 cm

Nejvyšší kvalita výrobku zajišťuje spokojenost zákazníků.

Pěnová matrace Bianco 80×160 cm
Hlavní vrstvou matrace je polyuretanová pěna. Díky zvýšené tvrdosti a vysoké elasticitě jsme získali extrémně odolnou a pohodlnou matraci v každodenním používání. Poskytuje dostatečnou podporu páteře, jelikož nám záleží na správném vývoji dětí. Matrace je OBOUSTRANÁ.
Možnost použití dvou povrchů výrazně prodlužuje její životnost. Pro nejvyšší kvalitu a spokojenost zákazníků používáme materiály HIPOALLERGENIC pro výrobu matrací. Materiál který používáme, snižuje možnost roztočů, což alergikům umožňuje klidný spánek.
Při výrobě matrace byla použita tkanina TORIA. Potah se vyznačuje mimořádnou pevností a odolností proti mechanickému poškození. Má hypoalergenní vlastnosti. Materiál zabraňuje výskytu bakterií a plísní. Zip šitý ze tří stran zaručuje rychlé odstranění potahu. Lze jej prát při teplotách do 40°. Materiál je certifikován Oeko-Tex® Standard 100.

rozměry: 80×160 cm
materiál hypoallergenic 
odolný proti mechanickému poškození

Výrobce Maxi-drew
Výrobce Maxi-drew
Složení matrace polyuretanová pěna
Vlastnosti matrace antialergický materiál, antibakteriální materiál, oboustranná
Potah pratelný, 40 °C, snímatelný
Distribuce CZ
Tuhost matrace (1-5) 2 – měkká
Šířka 80 cm
Délka 160 cm