Matrace sendvičová Klasik plus, 16cm

4130 Kč

Termín expedice ( old ) 20-30 dní, Místo určení dětský pokoj, Místo určení studentský pokoj, Typ matrace PUR pěna, Délka záruky 2 roky, Značka / řada spaní Materasso, Tuhost matrace tvrdší, Tuhost matrace střední až tvrdší, Určení matrace Pro děti, Určení matrace Pro studenty, Nosnost ( na osobu ) 120 kg, Slovenský výrobek ano

Matrace sendvičová Klasik plus, 16cm

Matraci Klasik plus 16 cm tvoří kombinace kvalitní pěny Eliocell dvou tuhostí. Je určena pro zákazníky, kteří mají v oblibě středně tuhou až tužší matraci.

Pěnová matrace Klasik plus

Pěnová matrace Klasik plus je vyrobena ze tří vrstev kvalitní a komfortní pěny Eliocell dvou tuhostí, která má zejména výborné kopírovací vlastnosti a dlouhou životnost.

Zelená vrstva tvoří měkčí stranu matrace (3 ze stupnice 1-5). Oranžová vrstva zastupuje tužší stranu matrace (4 ze stupnice 1-5).

Kvalitní potah matrace

Na matraci Klasik plus 16 cm je v použitý potah Standard. Tento potah je prošitý dutým vláknem a na dotek je velmi příjemný. Výborně odvádí vlhkost z těla a rychle vysychá. Potah je snímatelný a pratelný na 60°C.

Nosnost matrace

Na matraci Klasik plus si můžete zvolit středně tuhou nebo tužší stranu. Využijí ji zejména děti a lidé s hmotností do 120 kg. Výška matrace 16 cm.

Rošty vhodné na matraci Klasik plus

Matrace Klasik plus je vhodná na pevný laťový, pevný lamelový i polohovací lamelový. Není vhodná na pevný deskový rošt.

Kdo bude s matrací spokojený?

Se sendvičovou matrací Klasik plus budou spokojeni zákazníci, kteří jsou zvyklí na středně tuhou až tužší matraci. Díky použití kvalitní pěny Eliocell bude o váš klidný a pohodlný spánek dokonale postaráno.

Technické údaje:

Výška matrace: 16 cm
Nosnost: do 120 kg
Celková tuhost: středně tuhá/tuhá

Výrobce MATERASSO
Termín expedice ( old ) 20-30 dní
Místo určení dětský pokoj
Místo určení studentský pokoj
Typ matrace PUR pěna
Délka záruky 2 roky
Značka / řada spaní Materasso
Tuhost matrace tvrdší
Tuhost matrace střední až tvrdší
Určení matrace Pro děti
Určení matrace Pro studenty
Nosnost ( na osobu ) 120 kg
Slovenský výrobek ano