Matrace sendvičová Junior relax, 80×200, 20cm

5080 Kč

Termín expedice ( old ) 20-30 dní, Rozměr 80×200 cm, Místo určení dětský pokoj, Místo určení studentský pokoj, Místo určení ložnice, Nosnost ( na osobu ) 100-110 kg, Typ matrace PUR pěna, Délka záruky 2 roky, Značka / řada spaní Materasso, Tuhost matrace střední, Tuhost matrace střední až tvrdší, Slovenský výrobek ano

Matrace sendvičová Junior relax, 80×200, 20cm

Matraci Junior relax 80×200 cm tvoří kombinace kvalitní pěny Eliocell dvou tuhostí. Je určena pro zákazníky, kteří mají v oblibě středně tuhou matraci.

Pěnová matrace Junior relax

Obě vrstvy matrace tvoří komfortní pěna Eliocell, která má zejména výborné kopírovací vlastnosti a dlouhou životnost.

Oranžová vrstva tvoří měkčí stranu matrace (2 ze stupnice 1-5). Spodní profilování této vrstvy zajišťuje příjemnou měkkost a dokonalé provzdušnění matrace. Fialová vrstva zastupuje tužší stranu matrace (3 ze stupnice 1-5).

Kvalitní potah matrace

Na matraci Junior relax 20 cm je v použitý potah Standard. Tento potah je prošitý dutým vláknem a na dotek je velmi příjemný. Výborně odvádí vlhkost z těla a rychle vysychá. Potah je snímatelný a pratelný na 60°C.

Nosnost matrace

Na matraci Junior relax si můžete zvolit středně tuhou nebo tužší stranu. Využijí ji zejména děti a lidé s nižší hmotností, matrace má maximální nosnost do 100 kg. Výška matrace 20 cm.

Rošty vhodné na matraci Junior relax

Matrace Junior relax je vhodná na pevný laťový, pevný lamelový i polohovací lamelový. Není vhodná na pevný deskový rošt.

Kdo bude s matrací spokojený?

Se sendvičovou matrací Junior relax 80×200 cm budou spokojeni zákazníci, kteří jsou zvyklí na středně tuhou matraci. Díky použití kvalitní pěny Eliocell bude o váš klidný a pohodlný spánek dokonale postaráno.

Technické údaje:

Rozměr matrace: 80×200 cm
Výška matrace: 20 cm
Nosnost: do 100 kg
Celková tuhost: středně tuhá

Výrobce MATERASSO
Termín expedice ( old ) 20-30 dní
Rozměr 80×200 cm
Místo určení dětský pokoj
Místo určení studentský pokoj
Místo určení ložnice
Nosnost ( na osobu ) 100-110 kg
Typ matrace PUR pěna
Délka záruky 2 roky
Značka / řada spaní Materasso
Tuhost matrace střední
Tuhost matrace střední až tvrdší
Slovenský výrobek ano