Matrace sendvičová COMFORT antibacterial, 90×200, 22cm, líná pěna

8980 Kč

Termín expedice ( old ) 20-30 dní, Rozměr 90×200 cm, Místo určení studentský pokoj, Místo určení ložnice, Místo určení hotelový pokoj, Nosnost ( na osobu ) 135 kg a více, Typ matrace líná paměť. pěna, Typ matrace studená pěna, Typ matrace antialergická, Počet zón 7, Délka záruky 5 let, Značka / řada spaní Materasso

Matrace sendvičová COMFORT antibacterial, 90×200, 22cm, líná pěna

Matraci Comfort antibacterial 90×200 cm tvoří kombinace kvalitní pěny Sanitized, pěny Nightfly a viscoelastické-líné pěny. Je určena pro zákazníky, kteří mají v oblibě měkkou až středně tuhou matraci.

Pěnová matrace Comfort antibacterial

Jádro matrace Comfort antibacterial tvoří antibacteriální pěna Sanitized. Pěna Sanitized chrání před houbami a plísněmi. Zaručuje delší životnost matrace a lepší prostředí pro spánek. 

Horní vrstvu matrace Comfort antibacterial tvoří viscoelastická pěna Lazy-Foam. Pěna Lazy-Foam reaguje na tlak a tělesné teplo a dokáže se optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla. Bílá vrstva tvoří měkčí stranu matrace (2 ze stupnice 1-5).

Spodní vrstva matrace je ze špičkové pěny Nightfly, která vyniká zejména svou vysokou odolností vůči deformaci a svým komfortem. Díky pěně Nightfly si můžete být jistí, že vaše páteř bude mít ideální oporu. Antidekubitní profil zabraňuje vzniku proleženin. Černá vrstva tvoří tužší stranu matrace (3 ze stupnice 1-5).

Kvalitní potah matrace

Na matraci Comfort antibacterial je v použitý potah Olivoil. Tento potah je prošitý dutým vláknem a na dotek je velmi příjemný. Výborně odvádí vlhkost z těla a rychle vysychá. Mikrokapsle s výtažkem z oliv uvolňují užitečné látky do pokožky a zajišťují její hydrataci. Podporuje klidný spánek. Potah je snímatelný a pratelný na 60°C.

Nosnost matrace

Na matraci Comfort antibacterial 90×200 cm si můžete zvolit měkkou nebo středně tuhou stranu. Využijí ji zejména lidé zvyklí na měkké a pružné matrace, matrace se pyšní nosností do 140 kg. Výška matrace 22 cm.

Rošty vhodné na matraci Comfort antibacterial

Matrace Comfort antibacterial je vhodná na pevný laťový, pevný lamelový i polohovací lamelový. Není vhodná na pevný deskový rošt.

Kdo bude s matrací spokojený?

Se sendvičovou matrací Comfort antibacterial 90×200 cm budou spokojeni zákazníci, kteří jsou zvyklí na měkkou až středně tuhou matraci. Díky použití kvalitní paměťové pěny Lazy Foam, antibacteriální pěny Sanitized a kvalitní pěny Nightfly bude o váš klidný a pohodlný spánek dokonale postaráno.

Technické údaje:

Rozměr matrace: 90×200 cm
Výška matrace: 22 cm
Nosnost: do 140 kg
Celková tuhost: měkká/středně tuhá

Výrobce MATERASSO
Termín expedice ( old ) 20-30 dní
Rozměr 90×200 cm
Místo určení studentský pokoj
Místo určení ložnice
Místo určení hotelový pokoj
Nosnost ( na osobu ) 135 kg a více
Typ matrace líná paměť. pěna
Typ matrace studená pěna
Typ matrace antialergická
Počet zón 7
Délka záruky 5 let
Značka / řada spaní Materasso