Matrace SENÁTOR SILVER 120×200, líná pěna

11590 Kč

Český výrobek ano, Termín expedice ( old ) 20-30 dní, Rozměr 120×200 cm, Místo určení ložnice, Nosnost ( na osobu ) 120-130 kg, Typ matrace líná paměť. pěna, Typ matrace studená pěna, Počet zón 5, Délka záruky 5 let, Značka / řada matrace Gumotex, Tuhost matrace střední, Tuhost matrace měkčí až střední

Matrace SENÁTOR SILVER 120×200, líná pěna

Matrace SENÁTOR SILVER 120×200, líná paměťová pěna představuje matraci, u které máte pocit pozvolného a výrazného zanoření do matrace, kterou chrání potah Silver.

zdravotní matraci s 5 anatomickými zónami, jenž poskytnou vašemu tělu a páteři dostatečnou podproru a uvolnění svalstava při spánku.

Matrace SENÁTOR SILVER je tvořena 4 cm vrstvou líné pěny (žlutá vrstva), jádro a druhá strana matrace (zelená vrstva) je tvořena studenou pěnou.

Líná pěna má pozitivní vliv na krevní oběh, kvalitu spánku a zmírnění bolesti zad.

Matraci SENÁTOR SILVER je vhodné položit na laťkový, pevný nebo polohovací lamelový rošt.

Potah SILVER:

Potahová látka se speciální úpravou SILVER zamezuje tvorbě škodlivých zárodků a bakterií. Vysoce kvalitní stříbrem ionizovaný povrch potahu má antibakteriální účinek. Potah účinně redukuje počet nebezpečných zárodků a bakterií až o 90 %  a je proto zvláště vhodný pro alergiky. Kromě prevence vzniku plísní má také schopnost zabraňovat vytváření nepříjemného zápachu. Potah je snímatelný a pratelný na 60°C.

Technické údaje:

počet zón: 5
výška matrace: cca 20 cm
nosnost: 130 kg
záruka: 5 let
tvrdost na stupnici 1-3: 2
vyrobeno v ČR.

Výrobce MORAVIA COMFORT
Český výrobek ano
Termín expedice ( old ) 20-30 dní
Rozměr 120×200 cm
Místo určení ložnice
Nosnost ( na osobu ) 120-130 kg
Typ matrace líná paměť. pěna
Typ matrace studená pěna
Počet zón 5
Délka záruky 5 let
Značka / řada matrace Gumotex
Tuhost matrace střední
Tuhost matrace měkčí až střední