Matrace MALAGA 90×220 1+1 Zdarma, studená BIO + líná pěna

14160 Kč

Český výrobek ano, Termín expedice ( old ) 7-14 dní, Místo určení studentský pokoj, Místo určení ložnice, Místo určení hotelový pokoj, Nosnost ( na osobu ) 120-130 kg, Typ matrace líná paměť. pěna, Počet zón 7, Délka záruky 4 roky, Rozměr 90×220 cm, Značka / řada matrace Dřevočal, Tuhost matrace střední

Matrace MALAGA 90×220 1+1 Zdarma, studená BIO + líná pěna

Matrace 1+1 zdarma MALAGA 90×220 je kvalitní sedmizónová matrace matrace, jejíž nosné vrstvy tvoří kombinace studené a oblíbené líné viscoelastické pěny. 

Oranžová nosná vrstva tvarovaná do masážních nopů je tvořena z líné paměťové pěny obohacené o sojový extrakt. Použitím této pěny se snižuje protitlak matrace na ležící tělo.

Zelená nosná vrstva tvarovaná do masážních nopů, je tvořena z kvalitní studené pěny s přídavkem Aloe vera, která má přiznivý vliv na pokožku. Jádro matrace tvoří studená pěna, která je provzdušněna otvory zaručujícími ventilaci a změkčení matrace v oblasti ramen.

Potah ALOE VERA:

Kvalitní potah, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standardně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku.

Potah je snímatelný a pratelný na 60°C (zip po celém obvodu).

V ceně jsou dvě matrace tj. 1+1 zdarma. Matraci je vhodné položit na laťkový rošt a pevný nebo polohovací lamelový rošt.

Hlavní technické údaje :

počet zón: 7
výška matrace: cca 19 cm
nosnost: 130 kg
záruka: 4 roky
tvrdost na stupnici 1-4: 2/3
vyrobeno v ČR.

Výrobce DŘEVOČAL
Český výrobek ano
Termín expedice ( old ) 7-14 dní
Místo určení studentský pokoj
Místo určení ložnice
Místo určení hotelový pokoj
Nosnost ( na osobu ) 120-130 kg
Typ matrace líná paměť. pěna
Počet zón 7
Délka záruky 4 roky
Rozměr 90×220 cm
Značka / řada matrace Dřevočal
Tuhost matrace střední