Matrace Galaxy viscostar 180×200 cm, líná pěna, 25cm

19740 Kč

Termín expedice ( old ) 20-30 dní, Rozměr 180×200 cm, Místo určení studentský pokoj, Místo určení ložnice, Místo určení hotelový pokoj, Nosnost ( na osobu ) 135 kg a více, Typ matrace líná paměť. pěna, Typ matrace studená pěna, Počet zón 7, Značka / řada spaní Materasso, Délka záruky 6 let a více, Tuhost matrace měkčí až střední

Matrace Galaxy viscostar 180×200 cm, líná pěna, 25cm

Kombinace kvalitních pěn Eliocell a Lazy-Foam společně s potahem ALGUA vám poskytne komfortní a zdravý spánek na matraci Galaxy viscostar.

Z čeho se matrace Galaxy viscostar skládá?

Hlavní složkou matrace Galaxy viscostar 180×200 cm je jádro, které tvoří dvě vrsty studené pěny Eliocell (oranžová/fialová). Vrstva pěny Eliocell je vysoká 19 cm. Tato pěna se vyznačuje vysokou pevností a dobrými kopírovacími vlastnostmi.

Paměťová pěna Lazy-Foam (žlutá) tvoří vrchní vrstvu matrace Galaxy viscostar (4cm). Pěna Lazy-Foam je viscoelastická líná pěna, která se dokáže optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla pomocí tlaku a tepla.

 

Kvalitní potah je důležitý

Na matraci Galaxy viscostar naleznete potah ALGUA. Potah ALGUA obsahuje mikrokapsle obsahující výtažek z mořských řas Spirulina. Tyto kapsle v průběhu spánku postupně uvolňují vitamíny, minerální látky, železo, betakaroten, antioxidanty a proteiny, které mají příznivý vliv na lidskou pokožku. Elegantním prvkem na potahu ALGUA je vysoký lem po celém obvodu matrace. Tento lem udržuje pevnost matrace v jejich okrajových částech.

Potah je snímatelný a pratelný na 60°C.

 

Nosnost a tuhost matrace

Matrace Galaxy viscostar 180×200 cm nabízí dvě tuhosti. Měkčí strana matrace je opatřena viscoelastickou línou pěnou Lazy-Foam, která vám díky svým vlastnostem poskytne komfort a pohodlí.

Tužší strana matrace Galaxy viscostar je tvořena kvalitní studenou pěnou Eliocell. Nosná vrstva pěny Eliocell (oranžová) má antidekubitní průřez, který zajištuje vyšší vzdušnost matrace a především zamezuje vzniku proleženin. Střední vrstva pěny Eliocell (fialová) slouží jako pevný podpěr vrstvy pěny Lazy-Foam.

Nosnost matrace Galaxy viscostar do 140 Kg.

 

Rošty vhodné na matraci Galaxy viscostar

Matrace Galaxy viscostar je vhodná na všechny typy roštů. Můžete ji položit na rošty pevné laťové, pevné lamelové i lamelové polohovací.

 

Kdo bude s matrací spokojený?

Matrace Galaxy viscostar 180×200 cm uspokojí i náročného zákazníka, který si chce dopřát komfortní spaní na jedinečné matraci. Matrace je vyrobena z kvalitních pěn Eliocell a Lazy-Foam. Předností matrace je volba dvou tuhostí a kvalitní potah s výtažky z mořských řas, které mají příznivý vliv na lidskou pokožku v průběhu spánku.

Matraci Galaxy viscostar můžete objednávat v rozměru 80×200, 90×200, 160×200 a 180×200 cm.

Technické údaje:

Výška matrace: 25 cm
Nosnost: do 140 kg
Celková tuhost: středně tvrdá

Výrobce MATERASSO
Termín expedice ( old ) 20-30 dní
Rozměr 180×200 cm
Místo určení studentský pokoj
Místo určení ložnice
Místo určení hotelový pokoj
Nosnost ( na osobu ) 135 kg a více
Typ matrace líná paměť. pěna
Typ matrace studená pěna
Počet zón 7
Značka / řada spaní Materasso
Délka záruky 6 let a více
Tuhost matrace měkčí až střední